Про друзів, конструктори Ugears та дітей

Хотілося б розпочати з того, що у нас дуже хороші друзі. Після того, як нас вдруге пограбували – вони вирішили нам допомогти і зібрали 12 тисяч грн. Ми досі не знаємо всіх, хто скидався, бо нам ніхто не каже 🙂 Ми з @NataliaPiskova вирішили не витрачати ці гроші на себе, а купити трохи подарунків для дітей на свята, але трохи не вийшло. Ось частина подарунків, які ми купили за ваші гроші:

photo_2015-12-07_09-27-51

В цих коробках 84 конструктори Ugears, які нам продали з 50% знижкою після того, як ми попросили її, сказавши, що це будуть подарунки для дітей.

sQMpRAl

Я надіявся хоча б на 10%, а тут аж 50%(!!!). Вони нас дуже здивували і ми їм дуже вдячні! З часом і собі закуплюся тими конструкторами – вони дуже класні!

Стаття про них на AIN

І ось ті, що ми купили:

photo_2015-12-07_09-27-44

Більшість з цих конструкторів передані волонтерському центру Фролівська 9/11, які підуть на цю подію – ви також можете приєднуватися.
На підтвердження, що ми таки передали подарунки – пост у фб
4 з них взяли для дітей з сімей, які ми знаємо і яким теж потрібні подарунки.

На конструктори ми витратили 10 400 грн, а на гроші, які залишилися, ми купили машинку на радіокеруванні для 3-річного хлопчика, чий тато зараз воює в АТО. І там ще трохи залишилося – ми ще щось вигадаємо 🙂

Дякуємо усім нашим друзям за те, що ми змогли витратити ваші гроші на таку добру справу 🙂 Дякуємо, що допомогли нам і дали зрозуміти, що нас оточують дуже хороші люди, які готові допомогти у скрутній ситуації!

Share