Українські онлайн-курси Prometheus

Думаю усі читачі мого блогу знають про стендфордські онлайн-курси Coursera, які досить популярні у світі. У нас ж за підтримки найкращих вузів України (КПІ, Могилянка, Шевченка) створено українські масові відкриті онлайн-курси Prometheus.

Проект запустився 15-го жовтня. Не знаю скільки людей записалося на курси, але в соцмережах підтримка велика- facebook – 7 263 підписників, а вконтакті – 5 313. Данні за 07.11. Тому успішність проекту, як на мене, буде визначати те, на скільки якісні будуть самі курси.

На даний момент найпопулярнішим і найдоступнішим для розуміння є курс «Історія України: від Другої світової війни до сучасності». Він і надав певної популярності сервісу, так як зараз тема є дуже актуальною. На нього я і записався. Курс починається вже 19 листопада, тому поспішіть записатися!

Ще два курси по програмуванню: «Розробка та аналіз алгоритмів» та «Основи програмування мовою Python». На них я теж записався. Особливо порадував курс по Python, так як давно хотів спробувати щось нове.

Ну і останній «Фінансовий менеджмент» про успішний бізнес, управління фінансами та інше. (початок 12 листопада)

Надіюся кількість курсів буде поповнюватися, а ви знайдете щось цікаве і для себе!

Детальніше почитати про курси можна на відповідній сторінці.

Share