Вибори

Ми завжди не задоволені нашою владою і для цього є маса причин, але ми не завжди замислюємося над тим, що кожен з нас заслуговує цю владу, бо ми її обираємо або ж дозволяємо обирати. І у тому, що Янукович убивав людей, винен кожен у цій країні, хоча може здаватися, що саме ти ні, дорогий читачу.

І зараз у ці складні часи ми маємо діяти на стільки, на скільки можемо. І ти, простий громадянин, який не відправився в армію, маєш робити усе, щоб допомогти тій ж армії та країні загалом. Це може виражатися в перерахуванні грошей на бронежилети, веденні так званої інформаційної війни, тощо.

Але завтра у тебе є дуже простий спосіб спробувати вплинути на ситуацію в країні. Терористи просто так не пропадуть ні після одного туру, ні після двох. Але ти обиратимеш того, хто зможе вплинути на це, тому добре задумайся над тим за кого тобі віддати свій голос.

А тепер до головного. Ті, хто не голосуватимуть, такі ж посібники терористів, як і жителі того села, що недавно здали наших військових. Звісно, може бути багато дійсно поважних блокуючих причин, які не дадуть вам проголосувати. Наприклад, ви зараз під Словянськом або ваша дільниця захоплена терористами.

Ну а щодо інших людей, які не підуть голосувати або продадуться за 200 грн – піздуйте нахуй з цієї країни, вам тут не місце. І переставайте жалітися на владу, ви заслуговуєте ще гіршу.

Share