Про викладача. НАУ.ІКТ.ІПЗ

teacher

Вже пройшло багато часу, як мене вигнали, тобто я забив на 5 курс НАУ і хоча диплом я ще не забрав, але згадати у себе в блозі про одного із своїх викладачів хочеться 🙂

Моя «любов» до нього прийшла ще з першого заняття по веб-програмуванню, а я ж тоді рахував себе крутим програмістом-фрілансером 🙂 Це було на курсі третьому, тобто років 2-3 тому, але перша ж пара повністю відбила у мене бажання ходити до цього викладача, адже він хотів, щоб ми верстали сайти таблицями з інлайн-стилями та використовуючи iframe 🙂 Хотілося просто встати і вийти. Я вирішив просто прийти під кінець семестру і виконати всі завдання. Мені дісталося додаткове завдання.

Ось і воно: при наведенні на блок курсор мишки має відстрибувати. На моє зауваження, що це, мабуть, неможливо – викладач сказав, що все в ньому вказано правильно.Я вже засумнівався в собі, але це, як виявилося, чергова «фантазія», яких було немало, бо він крім викладача веб-програмуванням був ведучим на радіо, а також якимось знахарем 🙂 Як вам таке?

Людина досить добре вміла запудрити мозок будь-якою темою, крім веб-програмування, про яке він говорив досить рідко, а ось, можливо, й справді достовірну та корисну інформацію про різні трави можна було взнати багацько, включаючи коноплю, яку він, за його словами, для чогось використовував 🙂 Було навіть таке: хлопець здавав вже десь під кінець пари лабораторну, викладач вже змучився від цього процесу і видав – «а ти знаєш, як пахне конопля? нє? ну то, як будеш знати – приходь». Ґеніальне оцінювання знань 🙂

Ще із репертуару:

– Ти ходиш в клуби?
– Так, буває.
– Ну то значить ти наркоман!
– Чого це? О_о
– Там всі вживають марихуану! Я це знаю!

Ось так і проходили пари по створенню веб-сайтів. Звісно, у нас з групи вийшло дуже багато веб-програмістів 🙂

А які у вас були «цікаві» викладачі?

Вам потрібно перекласти щось важливе, але незрозуміле для вас? Ви навіть не знаєте на якій це мові, але думаєте, що вам потрібна ця інформація? Зверніться в бюро переводов в Києві на Хрещатику і вам перекладуть усно або письмово!

Share