Огляд твіттер-клієнтів для Android

Я дуже довго користувався TweetDeck’ом на своєму Андроїді, але так сталося, що Twitter викупив його і просто вбив найкращий для мене клієнт. Усі радять Carbon, але у мене старий LG p500, на якому мені поки не хочеться оновлювати прошивку, тому я пройшовся по всіх відомих мені клієнтах і поки ще не знайшов те, що хотілося б. Але поки напишу про те, що побачив. Все буде досить суб’єктивно і оцінюватиметься по 10-бальній шкалі.

HootSuite

hootsuite

Одним із перших я спробував HootSuite, так як користуюся їхньою веб-версією уже дуже довго. Із переваг це можливість додавання багатьох табів з різними списками (1 скріншот), але це заодно є і недоліком, бо кожен раз при заході потрібно обирати потрібний таб.

Сповіщення досить дивні – при переході тебе кидає на список, де все на купу. Було б зручніше, якби вони випадали на різні списки окремо. Але сповіщення окрема тема усіх тестованих клієнтів – вони або приходять дуже повільно або тільки при підключенні до вай-фаю. Цей клієнт також не виключення. Саме тому й прийшлося відмовитися від HootSuite.

6/10

Twitter for Android

twitter

Звісно кожен мав би спробувати рідний клієнт, адже кому як не розробникам твіттеру зробити б свій клієнт найкраще, але найбільшою перевагою в рідному клієнті для мене те, що він оновлює данні найшвидше зі всіх згаданих в цьому пості. Найбільшим мінус – відсутність можливості додавання різних колонок, але якщо вам потрібна лише стрічка, реплаї, демешки(повідомлення), то це для вас найкращий вибір. Також можна додавати і декілька профілів. Але функціоналу не вистачить для комфортного ведення декількох акаунтів із багатьма списками.

7/10

Plume

plume

Із Plume у мене все вийшло сумно і швидко, тобто не вийшло через те, що він неймовірно довго оновлювався чи то через Wi-Fi чи то через Edge, один віджет оновлюється, інший відображає твіти на секунду і залишає порожній список (2 скріншот). І скільки б цей клієнт не хвалили, але я просто не зміг в ньому працювати.

4/10

Seesmic

seesmic

Змісту у використанні цього клієнту не бачу, так як візуально функціонал розставлений, як і в рідному клієнті, але все бідніше. Навіть те, що горизонтальним скролом не можна переключати вкладки вже відбиває бажання у використанні. Ну і чи хочеш ти, щоб на тебе постійно дивився єнот? 🙂 Найтупіший огляд, але дійсно нічого вартісного не побачив.

3/10

TweetCaster

tweetcaster

TweetCaster знову ж, як і Seesmic функціональна копія рідного клієнта, але трохи краща за Єнота. Загалом такий безсписковий вигляд мені не підходить, але тут я ще хочу зупинитися на жахливому, як на мене, дизайні. Особливо та дика пташка, яка дуже часто у великому вигляді відображається при черговому заході в аплікуху.

5/10

Tweedle

tweedle

І якщо ви маєте стільки сил, що дочитали до цього місця, то хочу вам розказати про маловідомий твіттер-клієнт, який, якщо вірити google play, встановило всього лиш 5 730 людей. Це досить простий з вигляду, але із нормальним функціоналом клієнт. Є багатопрофільність, можливість створення безлічі вкладок, перегляд інстаграму пряму в клієнті, інтеграція з твітлонгер та все інше, що потрібно для нормального користування. Є деякі недоробки, нема віджетів, хоча ними для твіттеру я не користуюся. Але є надія, що клієнт може розвинутися та стати хорошим та функціональним.

8/10

Також встановлював Twidere та twicca, але там вже повний треш.

Що я обрав?

На разі в мене стоїть tweedle та twitter for android. Але я все ж таки схиляюся до першого варіанту, а другий стоїть поки на всякий випадок. А ви вже обирайте до чого душа лежить, бо все занадто індивідуальне, щоб щось визначати 100% кращим.

Ви хочете отримати реальні дзвінки від клієнтів і не створювати море рекламного сміття? Тоді вам допоможе послуга объявления pay per call від Київстар! Плати лише за дзвінки осіб, які зацікавлені в твоєму продукті, а не за перегляд ними реклами на стовпах.

Share