Файне місто – не дуже файний фестиваль

fm

Фестиваль пройшов уже давно, але все ніяк не було часу через хворобу та купу роботи, але треба ж написати звіт для історії 🙂

Кількість груп – 23
Кількість глядачів – 400-500
Відсоток панку – 30%
Тернопільських гуртів – 2
Вартість – 100 грн
Організатори – попали на гроші.

Загалом фестиваль не був аж такий поганий – звук норм, гурти більш-менш, можливо ціна трохи зависока, але це все виглядало ну дуже сумно. Навіть важко сказати чому фест так провалився, однією із причин є те, що паралельно проходило ще декілька уже відомих фестів, а про Файне місто почали говорити лише за місяць до події, що призвело до малої поінформованості. Друге – це підбір гуртів на який не захотіли прийти місцеві. Типічна публіка внизу.

fm1

Щодо гуртів, то перший день був дуже сумний. Із нового гурт Триста8ісім, який взагалі не вразив – якось навалено і ніяко. Через зміни в розкладі та затримку початку фестивалю не попав на Los Colorados, а врятували перший день O.Torvald .

fm3

Другий день вже був веселіший. Тут тобі і панкуха із Тернопільської області у виконанні Медового Полина, потім рівненські легендарні Брем Стокер, які покращили свою концертну програму новими крутими піснями. Байкерський Механічний Апельсин, який так і не отримав сіськи, але дав насолодитися українським кантрі. Тернопільське Холодне Сонце, яке чекало багато дівчаток із відповідними футболками. Уже не той Фліт із недоЇжачком. Закарпатські запальні Rock-H, які забивають на організаторів і грають більше, ніж можна, а також лірична Моторолла, яка й закрила для мене фестиваль, який я покидав під недолугі крики переспівщиків AS/DS.

fm2

Ну що можна сказати на завершення? – Успіхів організаторам у майбутньому! 😉

П.С. Файне місто ніколи не стане заміною Нівроку. Це як з футбольною командною ФК Тернопіль.

Чекаєш малюка, але хочеш виглядати стильно? Тобі потрібно завітати до нас, щоб купитиодежда для беременных на будь-який випадок життя!

Share