Країна Мрій – спробуй зануритися повністю!

kraina_mrij

Країна Мрій – дуже потрібний фестиваль для Києва. Особливо після того, як якийсь дідок своєму внуку пояснює масу людей в вишиванці, які виходять з метро, як якийсь маскарад. Має бути культурна просвіта людей, хоча, як в одно з інтерв’ю зазначив Скрипка, люди переважно ідуть на останні 2 години фесту, щоб послухати хедлайнерів, а на фестивалях не вся радість знаходиться в музиці – потрібно її шукати просто а атмосфері, яка створюється в кожній точці фесту. У будь-якому фестивалі є те, що відрізняє його від усіх інших. В Країні Мрій це була алея здоров’я, де їли веганську їжу і пили полочко, а також стенд від журналу Едінствєнная з яким можна було сфотографуватися, але підозрюю він не користувався популярністю :).

У перший день була дуже хороша погода, яка якраз посприяла безпрецедентному явищу для мене – показ мод на фестивалі. Деякі наряди навіть сподобалися, але детальніше читайте тут

fashion

Також нарешті послухав гурт Бурдон та Камо Грядеші. Що ті, що ті хороші етнічні гурти. Перші добре слухаються і в записі. З головної сцени порадували лише Kozak System, а інші ж хеди були якісь занудні чи що. Не хотілося нічого робити під їхню музику. Так другий день і покидали під звуки французів.

kraina_mrij1

Другий день із самого початку налякав погодою, під дощ ми відслухали один з найкращих етно-гуртів України, як на мене, ДримбаДаДзига. Під дощем люди гоцали та насолоджувалися зарядною хорошою музикою, яка пронизає тебе зсередини.

До речі, хто не чув ще Сашка Лірника, то обов’язково відвідайте фестиваль з ним. Казки Сашка захоплюють, а також особливістю є те. що люди стають їхніми героями:

kraina_mrij4

Майстеркласів було багато. Особливо цікаво було дітям ліпити з глини, а ось гра на там-тамах розігнала дощ

tam-tam

В другий день у мене було більше музичних відкриттів. Нарешті я послухав SunSay. Хороша музика для того, щоб поринути в якісь свої думки, які тісно пов’язані із піснями. Лише хороші враження!

Ну і дуже велике задоволення отримав від Papa Duke Вand, які стали для мене здивуваннями, бо я чув про них, але чомусь не знав, що вони гратимуть на фестивалі. Дуже хороша музика з божественною скрипкою.

kraina_mrij2

І на завершення – хороший міський етно-фестиваль!

Хай несе мене ріка
У фантастичному човні,
У небо несе,
Наче уві сні.

фото з falkoner.livejournal.com

Замовляйте памятники из гранита найкрашої якості. Також є можливість цілодобової консультації по ритуальних питаннях. Будьте здоровими!

Share