Як вивести Webmoney на картку?

webmoney

Після того, як у Webmoney арештували їхні рахунки, люди почали панічно шукати можливість виводу грошей, адже більшість користувалася послугами гаранта, який на даний момент не проводить потрібних операцій.

Для виводу грошей ви можете скористатися одним із багатьох обмінників вебмані. Найлегше, якщо це картка Приватбанку. Для цього потрібно, щоб ваші реквізити(ПІБ) в банку співпадали із даними у сервісі вебмані. Якщо ж вони різняться, наприклад через різну мову вводу, то у сервісі через техпідтримку можна їх змінити.

Далі переходьте на сервіс BestChange.ru, який показує найкращі курси на даний момент у різних файлообмінниках, що підключені до системи. У лівій частині сайту ви можете обрати потрібну валюту, а потім те, на яку ви виведете гроші. Довіряти поданим файлообмінникам можна, адже у всіх них є відповідні атестати вебмані, а також вони пройшли перевірку сервісу.

Для виводу вебмані я зупинився поки на wmcash.net, де досить хороші курси і моментальний вивід на картку приватбанку. Інколи резервів може не вистачати, але, як правило, через 15 хв вони поповнюються.

Приємного вам виводу!

Share