Тільки Нива! Тільки Тернопіль!

fcnyva

Щоб я не казав про улюблені клуби, але номер один завжди буде «Нива» Тернопіль. Вперше я був на футболі рідного клубу ще тоді, коли у футболі нічого не тямив, але слова Динамо, Шевченко, Ребров, Шовковський знав 🙂 Це був матч 98 року і мені було 7 років. Я чомусь добре пам’ятаю цей момент. Матч закінчився 1-1 і напевно саме тоді мені було якось не дуже важливо, який результат. На другий матч я попав також із Динамо, ажіотаж просто дикий і 16-ти тисячний стадіон був вщент забитий. Ми з другом та його татом запізнилися на хвилин 10, а рахунок уже був 1-3 на користь Динамо. Того року Нива й вилетіла в першу лігу, а ще добре пам’ятаю, який якийсь бухий дядько кричав “Динамо чемпіон!” – йому розбили пику 🙂

Але справді я полюбив Ниву і почав слідкувати за нею, коли вона була вже аж у другі лізі. Тільки тоді я справді почав переживати за рідний клуб.

Ще з сезону 2005/2006 Нива активно боролася за вихід у першу лігу, то 4 місце, то 2, але все ніяк не виходила. Дуже добре, як для команди другої ліги, у сезоні 2007/2008 Нива виступила на Кубку України. Спочатку мінімально перегравши Кривбас на стадії 1/16 фіналу, а потім у 1/8 показала просто видовищний матч із Таврією, на якому стадіон був заповнений вщент. Після відбитого пенальті на 120 хвилині вірити у поразку Ниви просто не хотілося, але по пенальті ми програли 5-6.

В сезоні 2009/2010 років Нива нарешті вийшла у першу лігу і радості не було меж, але уже в першому домашньому матчі Нива уже горіла від ФК Львів 0-4. Далі ситуація ні в турнірній таблиці, ні на полі суттєво не покращилася і, на жаль, ми знову опинилися в другій лізі.

oddessa

Усі наступні сезони через фінансові проблеми якось не складалися взагалі, але цього року гравців Ниви із самого початку налаштовували на першу лігу. І можливо навіть ще один клуб від Тернополя в другій лізі додав клубу більше злості, щоб доказати, що вони в своєму місті кращі. Зайнявши друге місце, ми у кваліфікаційних іграх із ФК Одеса впевнено перемоги у двох матчах, тому повністю заслужено з наступного року Нива у першій лізі. І мені дуже хочеться вірити, що фінансове становище клубу не погіршиться і Нива покаже достойну гру в наступному сезоні.

Тільки Нива! Тільки Тернопіль!

Реклама: Щоб твої рідні гарно виглядали купи собі парикмахерские ножницы та старанно вчися підстригати. Зроби цей світ гарнішим із своїми власними ножицями!

Share