Старе Місто – Ти сонЕчко моє.

stare_misto

Старе місто прогриміло на славу і залишило по собі лише позитивні емоції та багато хороших гуртів для подальшого прослуховування. А далі не дуже малий звіт:

1 день

Це вже третє Старе Місто на якому я побував і на цей раз зі всіх гуртів я добре знав лише IAMX, Ляпис Трубецкой, Goran Bregović. Всі вони виступали в перший день, але мені, звісно, хотілося і познайомитися з музикою інших гуртів – саме це й була основна місія.

Перший день для мене був досить очікуваним і не приніс ніяких сюрпризів. Ляпис Трубецкой відвалили під танці, крики та прапори білорусів. Круто, як завжди, але зву на Ляпісах мені взагалі не подобався.

Наступними вийшли Che Sudaka, яки заграли норм такий ска-панк з Іспанії. Людей розкачало так нормально. Вони дико стрибали та танцювали.

Далі вийшов досить старий гурт Archive їхня музика була такою, що вганяла в якийсь транс, тому на той момент мені не дуже сподобалось, так як я не був налаштований на прослуховування цього гурта, хоча певне задоволення отримав. А головне, як на мене, в концерті такого гурта відповідна атмосфера, яку я не відчував на фесті.

iamx

Ну далі IAMX відіграли круто, енергійно, атмосферно – ну як завжди на Старому Місті, чиїми постійними гостями вони і є.

На Goran Bregovic підтягнулося багацько людей, заповнивши весь простір. Усі дико танцювали та відривалися до останніх сил. Бреговіч, як завжди, зіграв дуже круто!

2 день

На другий день я уже потрапив на першу українську групу, яка мені взагалі не сподобалася, тому я, навіть, не пам’ятаю їх назви.

Далі ж були Fiddler’s Green, які зіграли дуже крутий селтік панк, що підірвав нас на повну, а я порвав в слемі свій рюкзак. Також була організована випадкова стіна смерті, хоча самі музиканти мали на увазі зовсім інше 🙂 Дуже раджу їх послухати, тому кліп знизу:

Leningrad Cowboys – дуже цікаві з вигляду, але музикою мене взагалі не зачепили, хоча багато людей відривалося на повну.

Ну а the Subways стали просто героями фестивалю. Із перших пісень вокаліст гурту намагався розмовляти українською, після кожної пісні було чутно «дякую» або «this song про моя мама», але вершиною стало заспівати приспів своєї найвідомішої пісні українською. Ну і само собою взяли вони публіку не лише українською, а й дуже драйвовою музикою та тим, як вони тримали публіку в стані «ю фікін крейзі», в якому я й порвав свій ремінь 🙂

Kaiser Chiefs почув не повний їхній виступ, але загалом сподобалося, але після the Subways вони були на оцінку «так собі». Ну і ДДТ я, звичайно, пропустив прямуючи уже домів.

Щасливо і гарної вам музики у вуха! 😉

Замовляйте якісний Хостинг сайтов от Hostpro.ua – вам підберуть тариф, який витримає ваш сайт та створить для нього найкращі умови.

Share