Як змінити місце реєстрації?

Мене уже відрахували з НАУ і прийшов час знятися з реєстрації, бо моя була уже прострочена, а я ж якраз у пошуках роботи. Але, як виявилося, не все так легко у цьому житті, тому розкажу свою історію.

Щоб знятися з реєстрації військовозобов’язаним потрібно бути виписаним із поточного воєнкомату, для цього спочатку ви повинні сходити у свій паспортний стіл, щоб написати заяву і отримати її копію. У воєнкоматі для виписки потрібно мати з собою – приписне, копію ідентифікаційного коду, конверт А4, марки на 5 грн і звичайно копію заяви з паспортного).

Якраз на цьому етапі у мене й виникло найбільше проблем. Надіюся, що ви не стоїте на обліку у Солом'янський РВК адже в його межах знаходяться гуртожитку НАУ, КПІ і ще наче КНЕУ, Богомольця і т.д., тому черги тут неймовірні і мало кому щастить пройти з першого разу. Я зміг потрапити у потрібний мені кабінет аж з 3-го разу, але прийшлося приїжджати о 6 ранку і займати місце в черзі – я вже був 16. Якщо у вас все добре з документами і ви не проштрафилися у воєнкоматі (запізно прийшли і т.д.), то вас одразу за 5 хв і випишуть, а якщо ні, то дадуть квитанцію на оплату штрафів.

Наступний ваш крок це піти у паспортний разом із приписним та заповнити усі документи. Через тиждень вам повернуть паспорт і листом виписки який буде вам потрібний уже на місці нової реєстрації.

Щоб зареєструватися вам потрібен паспорт і власник квартири разом із документами. Цього року ввели спрощену систему і приписка зайняла всього 1 год 20 хв разом із чергами. Але після реєстрації вас зобов’язують приписатися у воєнкоматі протягом семи днів.

ПС старайтеся не іти у воєнкомат під час призиву.
ППС удачі вам 😉


Щоб розважитися під час довгих чекань у чергах дивіться огляди ігор та скачать игры на андроид 4.0 різноманітних жанрів. Гарних ігор та вражень!

Share
  • Сумно те, що за 5 років в Солом’янському РВК так нічого і не змінилося. То ж тим, кому ще доведеться мати з ним справу, хіба удачі побажати можна 😀

  • Хах, в об’єднаному Шевченківсько-Голосіївському воєнкоматі о шостій ранку вже стоять 50-70 людей, щоб бути 15-тим треба приходити на п’яту, або ночувати там. Тому радійте що ви в Солом’янському. 🙂

    • ну значить я радий, що мені повезло)))

    • RomanDutchak

      когда я отписывался в Солом’янський РВК, примерно в часа 3 ночи после форсажа мы пошли записать меня в очередь и я был 30тым.