National Geographic українською

ng

Багато хто з вас попав на останній український україномовний мейнстрім – купити National Geographic та постити з ним інстаграмки та твіти. І я не виняток. Взагалі майже ніколи не купував якихось журналів чи іншої періодики, але такий приємний шум навколо журналу мене підкорив і я придбав журнал за 25 грн.

У першому україномовному NG не багато інформації про Україну. Всього декілька коротеньких згадок та фото, але редакція обіцяє, що в майбутньому близько 25% буде про Україну – в це дуже хочеться вірити. Щодо самих текстів чи фото, то для мене вони несуть в собі пізнавально-розважальний характер. Фото милують око, а тексти кидають тебе в якісь мрії – чи то полювання за бивнями мамонтів чи можливість поплавати з ламантинами.

Якби у мене в дитинстві був такий журнал, то я б, звісно, читав його із набагато більшим захопленням, ніж зараз. І напевно тоді б стаття про відродження зниклих видів у мене викликала багато думок і розвитків подій. Тому для дітей 8-12 років дуже навіть рекомендую. Можливо це крок вашої дитини у науку 🙂

Чи буду я купувати і наступні номери? Чесно не можу собі відповісти на це питання, але при нагоді чи коли згадуватиму, то обов’язково, бо треба ж інколи відволікатися від компів чи мобільників, а для читання десь у поїзді якраз саме те чтиво. Ненав’язливе і цікаве.

Раджу!

Для того щоб було від чого відволікатися ви можете купити собі iPhone, щоб показати усім свій статок. Ефектно відкладайте багатофункціональну продукцію Apple. Мій друг купил на этом сайте все, що забажав – і тепер він справжній епл-мен.

Share