#4sqday – квести, плюшки, паті

4sqday_2013

Традиційно, хоча для мене вперше, 16 квітня стартував #4sqday в Києві. Організатори нам запропонували майже 50 локацій для квесту. Щоб отримати пам’ятну футболку потрібно було пройти хоча б 10. Я із @NataliaPiskova пройшли 14 (наш список). Було досить цікаво, в деяких локаціях нам були дуже раді і розпитували у скількох місцях ми вже були, а в інших людей або дістали наші попередники або ж вони просто не люблять комусь наливати каву безплатно (Quota exceeded привіт!).

Загалом у нас так проклався маршрут, що ми то поїли, то попили лимонаду в рестораціях Діми Борісова. То зайшли у Watsons за черговим гелем для душу (маю їх уже 4). Ходили майже весь маршрут пішки, тому в Quota exceeded прийшли вже трохи стомлені, але відпочити нам сильно і не дали.

МС Валєрчик роздавав подарунки всім підряд у різних конкурсах, як не дивно, але я виграв MP3 плеєр і Молескін без конкурсів. Перший подарунок я отримав через свою круту футболку, а другий, бо перший зловив його 🙂

Загалом було весело. Дякую організаторам! http://4squa.com/

У наш час без розкрутки сайтів ніяк, тому замовляйте просування сайтів в топ від netpeak.ua. І радійте, як малі діти, вашим позиціям в гуглі та яндексі.

Share