Звичайна справа – українська трагікомедія

zvychaina-sprava

Пройти повз новий український україномовний фільм я звісно не міг і тому, як тільки побачив афішу на цей фільм в Quota exceeded, то одразу захотілося піти, адже така подія у нас в Україні, на жаль, стається дуже рідко. Як виявилося – фільм вийшов в прокат уже 7-го лютого і показується в ряді міст, але, як не сумно, крім мене і коханої в залі ще було аж троє(!!!) людей 🙁 Піар у фільму ніякий, на багато менше «шуму» про нього, ніж було у ТойХтоПройшовКрізьВогонь, але давайте трішки про сам фільм.

Про що

f_19717375581359719265

Фільм про пошуки себе після 20-и років років відданих роботі з якої вигнали через сутичку із наркоманами, які вимагали побільше згущенки. І тепер Толік, уже колишній лікар, починає шукати себе в цьому суспільстві, змінюючи спеціалізацію за спеціалізацією. Звичайно якби не його друг Славік, що вигадував різні можливості заробітку, то все було б інакше.

Дивіться і вчіться мистецтву продавання лайна курячого, зажигання МС на танцполах, проведення процесії похорону собачки і т.д. Усі історії заробітку по суті не пов’язані із собою і нагадують маленькі частини різних історій.

До чого це привело дивіться самі 😉

Що сподобалося

dobre

Сподобалися ліричні відступи, які були як і у віршовій формі, так і просто філософськими роздумами. Завантажу собі цей фільм колись, щоб переслухати і більше вдуматися саме в ті моменти. Тому не відволікайтеся під час перегляду, бо інколи там проскакували досить цікаві і розумні речі. Тому інколи було враження ніби це відео-вірші, а фільм це просто супровід.

Загальна оцінка

0010

Мені було цікаво і дуже сподобалося, сподобалися ліричні відступи, сподобалася гра акторів, сподобалися деякі методи заробітку, інколи я посміхався. Тому фільм на 8 з 10. А ви вже сходіть в кінотеатр і самі оцініть новий український фільм!

Хочете увіковічити чиюсь пам’ять або ж просто показати всі хто вдома господар? Тоді вам потрібно купить скульптуру найвищої якості та найбільших розмірів! Бронзові або гранітні пам’ятники на ваш вибір!

Share