Чак Палагнюк – Рент. Усна біографія Бастера Кейсі

rent

Читав книгу близько тижня, як завжди, переважно в міській електричці, але так сильно мене книга не захоплювала вже давно. Погодьтеся, що книга бере гору, коли всю останню годину робочого часу ти думаєш, як би то піти швидше і почати знову читати 🙂 Увесь час коли я не читав книгу, то я думав, що наче ж нічого особливо в ній, але ж так було цікаво.

Тут вперше я зустрівся із форматом, коли про героя протягом всієї книжки розказує 20-30 людей. Просто береться історія з життя чи якась думка, про яку розказувало декілька людей і це все комбінується, щоб показати різницю між тим, що бачили люди. Спочатку це було досить дивно, але потім я це все почав сприймати наче розповідь однієї людини, в якої роз30тирення особистості.

Спочатку усе іде досить просто і легко. Рент нульовий пацієнт від якого люди хворіють сказом, хоча це зовсім не важливо – основне це висвітлення проблем суспільства, які показані досить таки яскраво, але чим далі читаєш тим більше усе накопичується та починає ставати дивним. Із «простого» життя усе переростає у щось нереальне і чим далі тим цікавіше. Не хочу вдаватися ні в які подробиці твору, але кінець книги досить таки цікавий. І за рахунок тих 20-30 оповідачів у мене було враження наче вони всі навколо одночасно до мене це говорять, я вертався назад на 2-3 доповідачі і перечитував знову і так далі.

Але кінець книги мене здивував. Здивував не більше, ніж кожна попередня сторінка цієї книги, яка видалися дуже динамічною та наповненою багатьма подіями, які і розказують нам здогадки щодо життя Рента. (Рента?).

Раджу!

Намагайся отримати якнайбільше емоцій від цього життя. У цьому тобі може допомогти київська студія дизайну. Замов свій особливий дизайн інтер’єру та зроби своє перебування вдома більш комфортнішим!

Share