Відгук: мережа оренди квартир «Як вдома» (kakdoma.com.ua)

kvartura

Недавно відпочивав у Львові і скористався послугами мережі квартир подобової оренди «Як вдома». На скільки я зрозумів, то всі квартири? які є в них на сайті – kakdoma.com.ua саме у їхній власності чи оренді, що є плюсом. На сайті також можна одразу побачити чи квартира вільна чи ні на певну дату, хоча є сумніви у достовірності, бо за тиждень до на дату моєї поїздки квартира значилася, як вільна 🙂

Два рази для перестраховки перепитував чи квартира заброньована і чи все ок, адже всяке буває. По приїзду о 12 годині, навіть трішки раніше, ми заселилися, але був провал, бо постільної білизни не було і прийшлося зачекати поки підвезуть. Одразу відпочити не вийшло – десь в 13-15 нам усе довезли.

Нашу квартиру можете побачити зверху або ж ось за посиланням. Одразу можу розчарувати – джакузі не працювала. Ванна була хороша, але якщо придиратися до деталей, то видно що все явно не найкращої якості. Коли набрати ванну, то все ок, але якщо митися під душем, то вода дуже часто стає то холодною, то гарячою, так як у них своя система обігрівання, то це теж скидаємо на них.

Все інше, як на фото. В квартирі зимою тепло, ліжко зручне, 5-ти метрові стелі. І вулиця Січових Стрільців це ж самий центр, тому за 300 грн навіть зі згаданими мінусами це дуже вигідна пропозиція, адже квартира двокімнатна.

Виселенням проводиться в 11 годині, але вже в пів 11 прийшла жіночка прибирати і успішно дочекалася на вулиці зазначеного часу 🙂

Загалом все нормально, хоча, звісно, є вагомі мінуси, але без чистого житла ви не залишитися 😉

Share