Твіттер – то є любов! v2.0

Трішки більше ніж рік тому я уже запитувався у користувачів твіттера «а що ж таке твіттер для тебе?». Думаю у багатьох змінилася думка, але я вирішив запитатися у інших людей 🙂 Читаємо відповіді на питання (подано за принципом «хто перший відповів, той і зверху):

Андрій Хомюк
@getintothejam

Не буду багатослівним: твіттер — це коло обраних. і нехай кожен розуміє це так, як він/вона хоче.

Оля Бойко
@kvitka_
Ви ще думаєте чи твіттер_ то_є_любов? Не думайте – так і є – ТВІТТЕР ТО Є ЛЮБОВ (кричу капслоком). Неймовірна, незбагненна для багатьох ця соціальна мережа поєднала стільки чудових, різних, колоритних людисьок. Без деяких твіттерян, з якими познайомилася власне в твіттері, навіть не можу уявити свого сьогоднішнього життя, вони стали настільки рідними. Окрім цього твіттер – актуальний, цікавий, смішний, унікальний, насичений почуттями і він також закликає до дій! За аккаунтами файнючі люди, і вони завжди зі мною, хоч територіально знаходяться по всьому світу!

Наталія Піскова
@NataliaPiskova

Твіттер – 100500 приємних колоритних людей, з якими можна розводити чатіки найрізноманітнішої тематики, творити великі справи, і просто гарно проводити час.

Володимир Стойко
@core_st

Що твітер для мене? В першу чергу це можливість слідкувати за подіями в житті друзів. Адже так склалося, що саме через твітер я познайомився з купою неймовірних людей, тож тепер завжди готовий розділити їх радості та невдачі. Твітер – це подвійний мотиватор. З одного боку люди, які прагнуть постійно вдосконалюватись. І тобі хочеться брати з них приклад. З іншого боку – люди, які постійно ниють, жаліються, звинувачують всіх але не себе у своїх бідах. Це жалюгідно. І тобі не хочеться брати з них приклад. Зрештою, твітер – це місце, де ти можеш сказати всім те, що не хочеться казати нікому. Це місце, де ти можеш зняти якийсь груз із голови і не бути при цьому осудженим.

P.S Ну і банально – засіб моніторингу новин в Україні та світі. Найоперативнішого моніторингу з існуючих.

Ольга Перехрест
@Olli_Perekhrest
Твіттер – це інформація, комунікація і натхнення. І це люди, які інакше між собою не познайомились би.

камі
@olga_kami

Вже третій рік твіттер накопичує мої думки і переживання, важливі факти і піздьож не по темі. Твіттер завжди був для мене просто мікроблогом, куди можна писати все, що маю в голові, але за останні півроку він перейшов з поняття “мікроблог” у режим родини. Я познайомилась із неймовірно цікавими людьми з різних куточків нашої країни,знайшла багато знайомих і десяток гарних друзів. За весь цей час не раз впевнилась, що #твіттер_то_є_любов. І я думаю,що це прекрасно.

Валентин Десятник
@10nyk

Твіттер – то невід*ємна частина мого нинішнього життя. Твіттер змушує мене піднімати мій ледачий зад і кудись бігти, робити щось хороше. Чесно! Був набагато ледачішим кілька років тому. Напряму пов*язую ці зміни із появою в моєму житті “невидимої твіродини”. Чудово, що тут знайшов однодумців, які щомиті допомагають ставати кращим! Сподіваюся, своїм прикладом вдалося запалити кілька добрих сердець 🙂

Василь Стецюк
@ukrainets
«А що таке твіттер для тебе?» це портал до рідної країни, міста і мови. Можливість читати думки і враження сотні неймовірно цікавих людей. Твітер робить не знайомих тобі людей рідними. Більшість з ким спілкуюсь, особисто не знаю але з часом до них виникає відчутя довіри і дружби.

Десь он так.

Яна Супоровська
@YanaSuporovska
Твіттер -це ніяка не соцмережа, надто вже спаскудили це слово. Твіттер- це кімната. З м’якими сидіннями, запахами кориці і лимоної кави, з натхненними книжками і журналами, з платівками музики, шаленощами кийнету, зі збірками оллі і не тільки, зі своїми білочками і невиліковним ольгоколізмом. Самі свою кімнату обставляємо і вирішуємо, яких божевільних, ванільних, вар’ятів чи інтелігентів туди впустити та які шпалери на стінах поклеїти. Продовжувати метафору можу довго. Але суть одна. Для мене тві-найзатишніше місце в інтернеті.

Ярослав Хомюк
@khomiuk
Твітер – це дзеркало колективного підсвідомого соціально активної частини суспільства. Це хмарний розум який найпершим піднімає проблеми і, деколи, навіть їх вирішує. Особисто мене найбільше цікавлять у твітері однодумці, харизматичні особистості та експерти.

Віталік Хмиз
@the_eney
twitter connecting people

Владислав Богуцький
@ulvic
До біса динамічне і відкрите середовище, в якому все одночасно просто і переплутано. Це сприяє швидкому поширенню та згасанню інформаційних потоків, що водночас мені і подобається, і ні. Амбівалентність – мій синонім слова твітер. Ти тут і сам для себе, і для інших; такий, як насправді, і не такий.
Тут люди як люди, але в новому середовищі, яке дає розгулятися фантазії: інформації про користувачів мало, анонімність розковує. Через це більша відкритість, готовність допомогти.
Харить той факт, що люди часто сприймають твіти надто особисто, забуваючи, що не чуючи інтонацій важко зрозуміти зміст слів.

Олех Піх
@BlondboyUA
По правді кажучи, твіттер – вже давно не торт 🙂 Якщо раніше це було по справжньому корисним джерелом інформації і цікавого спілкування, то зараз твіттер скотився до “сайту знайомств” та площадки для чатіків. Але при цьому радує позитивна тенденція, коли твіттер використовують для мобілізації людей і грошей навколо реалізації прикольних ідей в оффлайні 🙂

А що таке твіттер для вас?

Дивіться хороші фільми у хорошій якості. Ви можете купить фильмы на dvd в Києві та по Україні.

Share