Rozetka.com.ua – не псуйте собі настрій (відгук)

rozetka

Якось до 8 грудня у мене завжди були більш-менш хороші враження про розетку нічого особливого, дзвінки в 8 ранку, привозили на годину пізніше, як всюди 🙂

Але на цей раз їхні дії мені були в корінь неприємні і неправильні на мою думку.

Замовляв на подарунок Amazon Kindle 5 та обкладинку AirOn Comfort, які ідуть комплектом і відповідно останній товар був зі знижкою 10%. Подзвонили, сказали, що буде в понеділок з 19-00 години в магазині, де й можна буде забрати усе.

В понеділок я передзвонив в обід і мені сказали, що я можу іти і забрати товар з 19-00. Звісно я прийшов о 19-00 і товару не було ще, сказали, що буде протягом 30 хв. Часу було мало, але я погодився зачекати в магазині. О 19-30 на ресепшені мені сказали, що товару ще нема, як виявилося, не було обкладинки, то я погодився забрати лише книгу, так як був потрібен подарунок.

Якихось варіантів розрулювання їхньої помилки надано не було і уже на наступний день я захотів обкладинку замовити із тією знижкою, що була, так як брав комплект і по їхній вині я не зміг його забрати. Звичайно менеджери не вбачали потреби скинути ціну до попередньої і вліпили мені повну. Ну чорт з ними подумав я, бо шукати ще десь не хотілося.

Навчений уже минулим досвідом я дзвонив до них два дні і два дні вони мені казали, що після 19-00 буде товар. Дзвонив потім в 19-00 і звісно обкладинки не виявлялося. Я забив і уже через декілька днів мені написали на емейл із вибаченнями за затримку та повідомили, що товар уже є. Через декілька днів я зателефонував їм і уточнив чи можу я нарешті отримати замовлення і мені повідомили, що воно мене чекає.

Прийшовши уже вдруге у магазин, моєму здивуванню не було меж, бо мені повідомили, що я відмовився від товару. Потім менеджер вичислив, що термін замовлення вийшов і його автоматом відмінили, при тому я дзвонив і мені казали, щоб я приходив. В результаті мені надали безкоштовну доставку і аж через два дні привезли товар і то з проблемою, бо довго не могли знайти вулицю.

Ось такий от квест в отриманні товару я пройшов в розетки!

Останній там куплений товар! І вам не раджу!

Черкаси дуже хороше і зелене місто, остання й є вирішальним у подорожі до нього, тому перевіряйте обов’язково погода Черкассы для найкращого відпочинку в хорошому місті. Нехай погода не псує вам життя!

Share