Marilyn Manson. Київ. 20 грудня

manson

20 грудня я нарешті побував на концерті Marilyn Manson. Про це я мріяв ще з 6 класу. Я передивився десь 30-ть живих концертів і це нарешті сталося. Я писав, що не очікував багато від концерту вісника апокаліпсису, я не будував якихось мрій, бо знав, що Менсон співає наживо так собі, особливо якщо перед тим відспівав (відкричав?) купу концертів.

Але шоу, яке дав Менсон я запам’ятаю на довго. Кожна пісня супроводжувалася таким собі кліпом наживо, декорації змінювалися, інколи стояв просто стовп диму від якого не було видно нічого на сцені, під час Dope Show постійне мигання «DRUGS», Твіггі стоїть і хитаючись грає та інколи отримує стусани під Менсона.

Ми всі дружно викрикуємо «we hate love, we love hate», стрибаємо та кричимо під Rock is dead. Знаходимося в якомусь трансі під Slo-Mo-Tion.

Під Sweet Dreams у Менсона просто починає розриватися горлянка, він хитає величезною лампою, під Antichrist Superstar вилазить на трибуну викрикує уже всім знайомі гасла та рве біблію, під останню пісню розносить барабани і просто іде. Іде без бісу до біса.

Нам повезло, бо в цьому турі він лише раз виконував The Last Day on Earth саме перед нами. Цікаво скільки людей в залі чекали, що кінець світу наступить прямо зараз? 🙂 Хоча перед цим він написав в твіттері «I know it’s the last day on earth. We’ll be together when nothing happens».

Ніхто не чув, але мені здалося, що Менсон раз навіть сказав «дякую вам»:)

І це все я бачив на свої власні очі, відчував своєю душею і просто насолоджувався тим, що я чекав так довго. І хай кажуть, що Менсон вже не той, але це нарешті сталося!

Для організації концертів вам потрібна Аренда манипулятора. Манипулятор перевозки. для найрізноманітніших завдань! Маніпулюйте лише з якісними маніпуляторами.

Share