#Vovanada30 – один із висновків.

Тут не буде висновку про те чи треба чи не треба робити «30 днів іншого життя», а буде просто висновок із цього #Vovanada30.

Коли ти п’єш більше чи менше, але регулярно, то якось п’єш собі та й п’єш – ти не відчуваєш якогось загального дискомфорту і все наче ок, хоча насправді внутрішньо все руйнується. Але я не медик, щоб вам тут розказувати про шкідливість чи не шкідливість чогось. Можу говорити лише про своє відчуття організму.

У тому #Vovanada30 я себе відокремив від згубних звичок на півтора місяці – не пив, не курив, не їв різної фігні і це, повірте мені, дуже легко, особливо, якщо у тебе в житті все чудово. Не вживаєш та й все 🙂

Тобто коли ти перестав в себе напихати ту всю гидоту, то насправді твоє самопочуття покращується, хоча ти цього не помічаєш – все ж бо проходить дуже плавно. Найцікавіше починається, коли ти вертаєшся до попереднього способу життя. Ось тут ти можеш відчувати усе «покращення», що приносить бухло і фастфуд просто моментально.

Чесно, я навіть не думав, що різниця така разюча. Ти починаєш відчувати якусь постійну слабкість, яку до того не помічав, бо це ж було звично. І просто ну зовсім інше відчуття, яке набагато гірше, але з часом ти звикаєш і до того гіршого, що знову стає для тебе нормою.

Тобто організм так чи інакше звикає до якоїсь норми, але яку норму обирати, то вже вирішувати тобі!

Ти можеш вже зараз купить футбольную форму та грати футбол для покращення свого стану. Зміни літробол на футбол та відчуй покращення вже сьогодні!

Share