Сьогодні Павліченки, завтра ти!

Вчора в Києві пройшов масовий марш на підтримку сім’ї Павліченків, яких незаконно засудили за вбивство судді, який відібрав у них житло. У те, що вони його скоїли віриться дуже слабо, адже головні свідки не впізнали батька і сина, як нападників. Детальніше читайте на сайті Волю Павліченкам, де нижче на сторінці дуже добре все описано. Раджу прочитати повністю, щоб зрозуміти той весь цинізм з яким влада знищує життя людей.

На марш прийшло, як на мене, більше 6 тисяч людей, хоча деякі ЗМІ говорили і про дві. Людей було дійсно багато і з початку колони не було видно її кінця. Думаю відсотків 80 було футбольних фанатів, відповідно це була молодь, і тут лише можна позаздрити їхній солідарності, адже акцію підтримали не лише кияни, а й гості міста, що було видно по одягнутих розах. Загалом все йшло мирно із постійним викрикуванням гасел, основними з яких були «Свободу чесним! Свободу Павліченкам!», «Сьогодні Павліченки, завтра ти!». Коли було пройдено більше половини дороги, то почали палити фаєри, але міліція ніяк не реагувала. Видно розуміла, що 6 тисяч некерованої молоді їм просто так не пробачить якісь провокації щодо мітингуючих.

Тепер прошу кожного замислитися над ситуацією Павліченків. Подумати скільки уже було таких людей, яких ось так з’їла система і цього ніхто не помітив і зрозуміти, що якби син не був фанатом, то не вийшла б така кількість людей на його захист. Подумайте, що було б з вами в такій ситуації. Зараз ми усі маємо змогу підключитися до порятунку сім’ї і хто-зна чи не дасть це якогось поштовху на краще. Можливо потім ті провладні паскуди більше почнуть задумуватися над своїми вчинками, хоча в це й мало віриться!

Просто вбий в собі раба і подумай про своє майбутнє!

Фото взято із сайту Олени Білозерської.

Реклама:
Купуй різноманітні міжкімнатні Двери шпонированные для краси та затишку вашого будинку. Широкий вибір дверей у місті Донецьк.

Share