Громадські туалети. А які любите ви?

Ось тут всі такі леді та джентльмени ходять у різноманітні заклади випити кави або ж поїсти. Не дивно, що після прийнятої їжі та напоїв, а особливо коли ви хочете посидіти 3-4 години, вам неодмінно захочеться в туалет і тут ось починається найцікавіше: «як посрати і залишитися чистим?» :D.

Є два види туалетів в таких закладах – це унітази та «дирка в підлозі». Другий варіант походу вважається совковим, тому його зустріти можна рідше, але він реально найприйнятніший. Ти собі сів, тебе нічого не хвилюєш і спокійно робиш свої темні справи. Можна заодно уявити, що ти десь в горах біля купи гною)))

Але ось далі все більш серйозно – унітази! Загалом їх є два види і один з них дуже бентежить вашу задницю, почекайте, зараз ви все зрозумієте.

Ось хороший унітаз:

Протер обідок, сів, посрав, підтерся, змив, помив руки і пішов.

Ось поганий унітаз:

Протер обідок, сів, посрав і тут таке «аааа, довбаний унітаз, вся жопа в воді», встав витер жопу від гімняної води, помив руки двічі, вийшов з поганим настроєм.

Так от для мене залишається загадкою, який дибіл вигадав унітази з бризками і як він туди срав, щоб йому було комфортно, але є один лайфхак, як захистити свою ніжну дупцю. Перед тим як посрати, берете трохи (читаємо багато) туалетного паперу і закидуєте ним воду так, щоб поки ви насолоджуєтеся, він не зміг дуже швидко розмокнути. І вуаля – ми подолали бризки! Встаємо з хорошим настроєм, миємо руки та йдемо далі відпочивати. Хіба не прекрасно?

А які туалети любите ви?

Коли ви ідете в якийсь заклад і ви жінка, то вам звісно потрібна якісна Женская одежда в Києві, яку вам точно не захочеться забруднити. Купуйте оригінальний жіночий одяг онлайн!

Share