#Vovanada100500 – нуль градусів в крові

В якому тупому вигляді не був би написаний пост, але його сприймати повністю серйозно! Просто інакше я писати не вмію.

Напевно такого тут ще не було чи було, але подумаю вголос, тобто видам інтерпретацію свої думок сюди. Хто мене особисто не знає – можете далі й не читати 😉 Картинка для завлєкухи:Останні дні я думав дуже багато про своє життя загалом і про останні події в моєму житті. Як каже моя мама, я людина крайнощів і не можу якось притримуватися середини, що дуже часто є правдою. Тому я роблю дуже багато речей про які нереально шкодую.

Я не те, щоб бухаю, але якось міри в моєму житті мало – мені або взагалі ні скільки, або так, щоб аж… ну щоб аж. Пригадуючи багато моментів зі свого життя, а особливо події недавнього часу, я зрозумів, що алкоголь руйнує мене з багатьох боків. Тобто фізичний мене не завжди, щоб аж так хвилював, але в моральному це уже ніхуя не допомагає, а лише руйнує мене і усе довкола.

І хоча причиною всьому є, звісно, не лише алкоголь, але й моя дика тупість – про яку я дуже шкодую, але добряча частина усього негативу виникло саме через нього. Тому я зміню спочатку це, а далі я буду розбиратися в собі ще глибше.

Думаю багато хто знає про різноманітні #Vovanada30. Так ось до чого я веду? Якщо до Нового Року ви запропонуєте мені піти побухати, то отримає моє тверде «ні». Я дико заїбався розгрібати свої бухі причуди, тому, бухіч, удачі тобі в іншому писку!

А далі я пішов виправляти своє життя на краще. А що ж і ще мені залишається робити? 🙂

П.С. Діти, не починайте пити.
П.П.С. Я дуже радий, що ви сюди дочитали і зараз почнете писати коменти в стилі «Вова, як же ж так?» – Мені похуй. Або «Вова, ти молодець» – Мені теж похуй. Просто прийміть це без зайвого двіжу, ок?
П.П.П.С. Стільки матів, як в цьому пості, мабуть, нема в усіх овер 300 записів у блозі разом взятих – ламаю стереотипи, йопти.

Купуйте якісні гидромассажные панели та розслабляйтеся після важких днів. Душова панель завжди вас вислухає та очистить!

Share