Placebo – абстрагуйся від усіх. Київ. 20 вересня

Рішення піти на концерт Placebo було спонтанним. В один прекрасний день я йшов по вулиці і випадково побачиш афішу концерту, а в твіттері @ukrainets сказав, що до дупи ті гроші – вали на концерт. Уже наступного дня я купив квиток у першу фан-зону за 480 грн. Це було десь за 10 днів до дійства.

Якогось великого ажіотажу не було, адже гурт у Києві не вперше. Бачив я в палаці спорту і більшу кількість людей, але ось стільки 12-річних дівчаток навколо себе я не бачив ще ніколи, що мене не дуже то й радувало. Під час розігріву якоюсь посередньою групою, одні із тих маленьких дівчаток ішли повз мене кудись поблювати 🙂

Але це все мені аж ніяк не заважало, коли на сцену вийшли Placebo і вже з першої пісні я перестав зважати на все, що твориться навколо і просто насолоджувався піснями, деякі з яких, якщо чесно, я чув напевно 1-2 рази, але атмосфера, яку створив гурт мене охопила повністю. І добре, що я згадував, що навколо мене є люди, бо абстрагувався я таки добряче від усіх :). Це важко передати, коли ти переживаєш пісні в собі і рухаєшся в якихось незрозумілих рухах, в перервах між піснями твітиш та інстаграмиш з такими помилками, наче ти п’яний. Просто відспівуєш що знаєш, а в своїй уяві промальовуєш вигаданий тобою кліп до усіх пісень, які прозвучали в той день.

Не буду перелічувати пісні і т.д., але зіграно все було ну нереально професійно. Дуже мене здивувало, що учасників гурта було десь по 10 гітар і їм їх замінювали майже на кожній пісні. Це для мене, якщо чесно було дивно.

Загалом дуже задоволений атмосферою і самим концертом, який відбувся саме в той час, коли мені треба було і коли я це хотів відчути, а опісля концерту я поїхав на фестиваль Республіка про який у наступному пості 😉

Ви шукаєте своє щастя, але ніяк не можете знайти? Спробуйте познайомитися з дівчиною в Запоріжжі та віднайти свою єдину з якою вам буде добре і комфортно проводити час. Щасливої та безпечної вам дороги!

Share