МегамасС – презентація альбому та подарункова вєртуха кожному

Концерт відбувся 29 вересня і я, як «оперативний» блогер нарешті напишу звіт. Якщо чесно, то я очікував набагато більше людей на концерті, але це аж ніяк не завадило відірватися на повну. Панувала домашня атмосфера, якщо це так можна назвати. Багатьох людей я пам’ятаю із різноманітних хардкорних концертів, які просто приходять помошитися. Це була і моя головна мета, але й послухати крутий альбом МегамасС хотілося беззаперечно, адже він вийшов на порядок кращий за попередній.

Розігрів звучав ну якось взагалі ніяк. Дуже чекав на Злам, але під них не відбулося ніякого двіжу та й сам гурт виступав не найкраще, що мене якось не налаштовувало на хороший концерт.

Коли вийшли винуватці свята, то все почало ставати на свої місця. Як завжди, початок із вірша, а далі майже двогодинний концерт під час якого був присутній постійний контактний мош. Відіграли хлопці аж два альбоми, плюс кавер на Лободу, плюс якісь ліричні пісні із дівчинкою і мені ніяк не було зрозуміти навіщо це було 🙂 Також дуже здивував вихід у перерві виступу чувака, який почав співати Цоя О_о. Це було дійсно дивно.

Щодо самого альбому, то пацанська лірика закінчилася, але сама музика стала важчою, її виконання кращим. Хлопці просто ростуть на очах!

Що запам’яталося:

– це те, як мене зірвало під час слів «но жизнь ничего не стоит и часто заводит в тупик»
– виконання старезної пісні Коля під яку людей дико порвало
– слова чувака «я ж казав, що мош поганий, якщо у мене ніс не розбитий» ну і далі він пішов витирати ніс
– кульки з логотипами МегамасС, які почали викидати під пісню Сувенир
– те, що люди купували дуже багато футболок. Це було дійсно дивно 🙂
– лодочка десь на 50 людей, яку ви можете побачити на фото.

Дуже задоволений концерт після якого залишилося декілька синців і багато позитивних емоцій. Мош був достойний і інколи досить таки небезпечний. Вєртуха дісталася кожному 🙂

Більше фото у ВК, а також слухайте та качайте безплатно дуже крутий альбом Его Величество Удар.

Share