#iftwevent – трішечки натхнення. Треш-спогдаи про доповіді.

Напевно перший івент, де я не помітив, щоб на доповідях говорили про твіттер, хіба якось дотично.

Першим вийшов @mrpetruccio. На сайті про його доповідь було написано «Наразі я придумав лише назву доповіді», потім додалися слайди, а сама доповідь уже прийшла, я так розумію, на самому івенті. Петро говорив цікаво, як і завжди, але про що то вже кожен вирішив сам для себе. Я б охарактеризував доповідь так – «Пепсі, Мацьо бацьо і всі пріколи» ;). Загалом найкращий доповідач на думку Петра сам Петро:

Наступною виступала @chorna_kiwka із доповіддю «як здійснити мрію». На своєму прикладі вона розказала, як дійшла до такого життя та організувала чи то пак прийняла участь в організації TEDxLviv. Ще були згадки про хлопчика, який був зверху, а вона знизу, про людей, які дзвонили і казали «ти можеш все зробити» та якось допомагали, а той хлопчик знизу не вірив і лежав в своєму плацкарті без мрій. Мораль – дій, а не лежи знизу, ок?

Марафон доповідачів із #ГалУжНет‘у продовжив @anatoly_melnyk, який розвів холівар на рахунок того, як потрібно робити світ навколо добрішим, а далі пішло-поїхало про політику і різні трешові штуки. Комуняку на гіляку, Януковича у піч. Одне пам’ятаю, одні говорили про те, що треба робити такі завдання, щоб політикам було вигідно і тоді вони почнуть діяти, а інші казали, що якого біса, якщо то їхня робота. Я за других і за комуняку на гіляку.

Далі я щось пропустив. Крім деяких доповідей ще й частину себе і попав на завершення, як мені думалося, доповіді Ігоря Сусяка. Насправді історія дуже цікава і крута, але, як доповідач, Ігор ще слабенький. Тому пропоную переглянути відео і спробуйте написати, що він не крутий:

Завершував блок доповідей Олексій Тяжкий, який розповів про вплив ігор на людську свідомість та ігри, як засіб формування особистості дітей у руслі, який задає влада. Олексій запевняє, що коли дитина грає ігри і там постійно вбиває російських та арабських солдатів, то й далі буде вважати їх ворогами у повсякденному житі (хіба це погано?). З цим, насправді важко не погодитися, хоча я любив вбивати американців або ж мені так здається. Дуже обширна тема, яка породжує багато думок та дискусій.

Уже на наступний день нас усіх чекало дуже багато цікавостей. Вперше, на івенті була екскурсія з якої ніхто не ішов десь собі побухати, а реально ходив і слухав. Тарас Прохасько розровідав дуже цікаво про Івано-Франківськ. Було навіть не важливо куди ми ідемо і що навколо, бо розповіді були неймовірні і гарно побудовані. Тепер залишилося ще прочитати його книжку 🙂

А далі були не менш цікаві розповіді про автостоп від Богдана Логвиненка. Богдана я давно читаю у його жж про різноманітні дивакуваті історії, але послухати інформацію про країни та людей, які в них проживають, було захоплююче. А також, як вижити в найдорожчій країні Європи із 50 євро 🙂

Крім доповідей було ще дуже багато всього, наприклад я став вдруге чемпіоном по петанку на кубок ГалУжнет‘у разом із @blondboyua і @golubovsky. За що їм і дякую.

Дякую організаторам івенту і не дякую собі, Франківськ, давай до зустрічі 😉

Івент проходив 6-7 жовтня в Івано-Франківську – Офіційний сайт.

Фото вкрадені у @tdyoma та @Olli_Perekhrest

В незнайомому місті тобі завжди потрібне таксі, щоб бариги тебе не кинули на гроші – використовуй Заказ такси от ВЕЗЕТ., яке одразу тобі скаже вартість та швидко і комфортно відвезе.

Share