Enter Shikari – хардкор, дабстеп, хіп-хоп та давай-давай. 12 жовтня. Київ

Коли організовуєш різні концерти та просто збіговиська людей, то обов’язково знадобиться отель в уфе із різноманітними умовами. Скільки заплатив – стільки й отримав.

Якщо чесно, то я не великий фанат Enter Shikari, але сходити на їхній концерт дуже хотілося, адже минулого року я пропустив аналогічне дійство і потім дуже жалкував, що не пішов, але зараз не про це. Традиційно для концертів гуртів такого формату усе відбувалося в клубі Бінго. Дуже дивно, що не було ніякого розігріву і дуже прикро, що концерт затягнувся аж на 1.5 години. Але це все нівелювалося після першої ж пісні британців.

Хлопці вийшли і почали просто підривати зал своєю різноманітною музикою. Тут вам і трохи хіп-хопу, і дабстепу, який просто пронизує тебе повністю, а також звісно пост-хардкору, на якому й зав’язана музика. Погодьтесь, що поєднання дуже незвичне. Але інколи різноманітні дикі поєднання і видають нам шедеври.

Потрібно зауважити, що світло в Бінго було нереально круте. Видно що організатори постаралися та напхали Бінго всім чим тільки можна. Такої якісної підготовки я там ще не бачив.

Про виступ можна сказати багато, але вистачить й того, що ніхто просто так не стояв. Усі топтали ногами, похитувалися в такт та махали руками, як попало, як відчували музику. Навколо кожен був в екстазі і панувала хороша атмосфера взаємовідриву. Саме це й потрібно для хорошого концерту. Також був присутній стейдж дайвінг та стрибки з колонок від музикантів.

Дуже здивувало, що музиканти говорили зі сцени «Слава Україні – Героям слава», «ви прекрасні» та інше. Ось це було дійсно неочікувано.

Раджу вам послухати цих хлопців, а також при нагоді неодмінно прийти на їхній концерт та відчути чудову атмосферу довкола!

Share