«Народні» рецепти, як не завагітніти

Зовсім недавно почав дивитися серіал Хор/Glee. Там дівчина розводить свого хлопця, що залетіла від нього, коли він випадково кінчив у басейні. Я затвітив про це, а @elf_ira в свій час розповіла трохи реальних історій, які добряче повеселили народ.

Історія перша. Сама наївність:


Самий яскравий приклад – моя одногрупниця. 3 курс. 5 по анатомії і фізіології. Вірила, що треба підмиватись кислим розчином і все буде норм. До 4 місяця скаржилась, що у неї гормональний збій, тому нема місячних і тому вона товстіє. Поки дитина штовхатись не почала, її хлопець,старший на 2 роки, теж у це вірив від початку і до кінця.

Історія друга. Православіє головного мозку.

Інша одногрупниця віруюча, їм заборонено контрацептиви і перерваний акт. Вона пішла на грішок – вираховувала безпечні дні. Місяця 2 сиділа з календариком, рахувала, строїла чоловіка,розказувала нам що це прямо панацея, поки не почало ранками нудити. Але ці розумніші – вони вдвох порадились і тепер тихо користуються презервативами.

Історія третя. Подрочи гарненько!

Був у мене знайомий, який вірив, що сперматозоїди відновлюються 10 днів. І дівчину свою переконав. Перед сексом він вручну відробляв, а потім сам секс. Одружились невдовзі по зальоту.

Історія четверта. Батьки, ну розказуйте щось дітям!

Це ще шкільна. Одна вірила, що можна завагітніти, якщо спати з хлопцем в одному ліжку. Думала, що сперматозоїд виповзає і завдяки хвостику лазить. Заповзе отак в неї і все. Був вдома ремонт, мама хотіла вкласти її з братом в одному ліжку, а у малої істерика «не ляжу!»,а чого не признається. Потім таки зізналася, повеселила мама, але пунктик лишився надовго. У хлопців не ночувала,а одразу додому.

Висновки

Та які тут висновки? Ви що жартуєте? Для мене це просто нереальні історії від яких дико смішно, але приходить розуміння, яке же ж в сім’ях не вистачає сексуального виховання. Батьки, думайте про майбутнє своєї дитини і не допускайте такої плутанини в головах ваших дітей!

Реклама:
Обирайте різноманітні методы продвижения сайтов для вашого проекту. Просуньте свій сайт повністю!

Share