«Народні» рецепти, як не завагітніти

Зовсім недавно почав дивитися серіал Хор/Glee. Там дівчина розводить свого хлопця, що залетіла від нього, коли він випадково кінчив у басейні. Я затвітив про це, а @elf_ira в свій час розповіла трохи реальних історій, які добряче повеселили народ.

Історія перша. Сама наївність:


Самий яскравий приклад – моя одногрупниця. 3 курс. 5 по анатомії і фізіології. Вірила, що треба підмиватись кислим розчином і все буде норм. До 4 місяця скаржилась, що у неї гормональний збій, тому нема місячних і тому вона товстіє. Поки дитина штовхатись не почала, її хлопець,старший на 2 роки, теж у це вірив від початку і до кінця.

Історія друга. Православіє головного мозку.

Інша одногрупниця віруюча, їм заборонено контрацептиви і перерваний акт. Вона пішла на грішок – вираховувала безпечні дні. Місяця 2 сиділа з календариком, рахувала, строїла чоловіка,розказувала нам що це прямо панацея, поки не почало ранками нудити. Але ці розумніші – вони вдвох порадились і тепер тихо користуються презервативами.

Історія третя. Подрочи гарненько!

Був у мене знайомий, який вірив, що сперматозоїди відновлюються 10 днів. І дівчину свою переконав. Перед сексом він вручну відробляв, а потім сам секс. Одружились невдовзі по зальоту.

Історія четверта. Батьки, ну розказуйте щось дітям!

Це ще шкільна. Одна вірила, що можна завагітніти, якщо спати з хлопцем в одному ліжку. Думала, що сперматозоїд виповзає і завдяки хвостику лазить. Заповзе отак в неї і все. Був вдома ремонт, мама хотіла вкласти її з братом в одному ліжку, а у малої істерика «не ляжу!»,а чого не признається. Потім таки зізналася, повеселила мама, але пунктик лишився надовго. У хлопців не ночувала,а одразу додому.

Висновки

Та які тут висновки? Ви що жартуєте? Для мене це просто нереальні історії від яких дико смішно, але приходить розуміння, яке же ж в сім’ях не вистачає сексуального виховання. Батьки, думайте про майбутнє своєї дитини і не допускайте такої плутанини в головах ваших дітей!

Реклама:
Обирайте різноманітні методы продвижения сайтов для вашого проекту. Просуньте свій сайт повністю!

Share
 • це прекрасно

 • це прекрасно 

 • zymova

  мене завжди шокує два пункти про вагітність.
  1. зрозуміла, що вагітна на 5 і більше місяці. ЯК???!!!!! як можна не помітити, якщо в тебе кілька місяців немає менструацій? нормальня дівчина повинна одразу кіпіш піднімати. навіть цнотлива має кіпіш піднімати і йти до лікаря. а тут ще й та, яка веде статеве життя. мені зазвичай відповідають — „ну мама/бабуся/подруга сказала, що це норамально“, „в мене таке вже було, я і не переживала“. це ж жах!!!
  2. невикористання презервативів. та про них навіть якщо не хочеш, все одно дізнаєшся. велика дяка соціальній рекламі. та в такий час, коли стільки всяких болячок! та навіть без болячок. ну все одно, частіше вагітніють вже далеко не діти. та навіть в школі про це розповідають. у людей якийсь фільтр на важливу інформацію в голові чи як? блін ну якщо хлопець (бо як на мене саме він має про це подбати) не похвилювався про контрацептиви, то дівчина ж має себе якось поважати і любити, відповідно берегти.
  ну от якщо використовували і завагітніла, це я розумію облом. але тоді хоч намагались.

  • я сам не знаю «як???» мені ці історії і повеселили, але й шокували добряче, що люди взагалі елементарних речей не розуміють.

   • zymova

    як на мене це сумно. наче ж не в дикій Африці живемо. наче ж цивілізація якась наявна. 

  • місячні можуть іти і під час вагітності (точніше,  виділення, які жінка сприймає як місячні).  Тому жінка дійсно може й не знати, що вагітна, якщо розглядати лише цей критерій. Але, ІМХО, щось та й має насторожувати! Особливо якщо парочка користувалася ПСА як засобом контрацепції… 😉

   • zymova

    не хочу лякати хлопчиків подробицями))) але ж ті виділення все одно інакші. ну мене кожні зміни насторожують. мабуть я панікьорша просто : )

 • “…Одна вірила, що можна завагітніти, якщо спати з хлопцем в одному ліжку. Думала, що сперматозоїд виповзає і завдяки хвостику лазить…” – мені дивно що є люди, котрі в таке вірять)))

 • Мій начальник — австралієць, то він розказував, що у місцевих аборигенів до приходу білих не було звʼязку між сексом та народженням дітей. Схоже дехто у розвитку від них не далеко пішов 🙂

 • Третя історія повеселила найбільше.

 • Нагадало одну реальну історію, яку розповідав геніколог. 
  -Дівчино, а як ви захищалися?
  -Лимонним соком… чула помагає…
  -Робили спринцювання? Ви його вводили всередину?.. 
  -Я його пила…