Про толерантність на олімпіаді

Не буду тут закликати когось знищувати чи когось захищати, але напади толерастії в Європі інколи мене просто вражають. Ось приїхала собі німкеня потусити, погребсти та може виграти якусь медаль. Так ні, комусь із шилом в дупі прийшлося копати лайно на неї та розповісти усім просто обурливу інформацію – в німкені чоловік неонацист і тому вали ти дівчинко додому зігувати разом із чоловіком.

Сама новина – кореспондент.

Так ось, я взагалі вважаю, що потрібно дискваліфікувати усю німецьку команду, крім тих, які не є корінними німцями, бо в них усіх є родичі нацисти.

Взагалі, мене дивує аж така толерастія, яка веде до чортзна-чого, бо скоро ті ж білі люди, від яких захищають інших, будуть мати менше прав і лише за кривий погляд можуть отримати в писок від того, на кого подивилися, а потім ще й штраф заплатити чи відсидіти деякий термін.

Ось так і живемо, добре, що поки так живемо не ми.


Реклама:
Щоб можна було з’їздити на олімпіаду із маленьким бюджетом вам краще моніторити питання продажа подержанных автомобилей різних марок, щоб підібрати найкращу модель для ваших потреб.

Share
 • Я вірив у ліберальні казки, поки місяць не пожив в чорному районі Харісбурга. Проблема Західного світу в тому, що він стимулює ріст ракової пухлини в своєму організмі. Розповім лише те, що бачив на власні очі. Абсолютна більшість жителів гетто безробітні, мають стосунок до криміналу і живуть з соціальної допомоги+(крадіжки, 
  грабунок , наркоторгівля, проституція… – до чого здібності природа дала). Дітей мають багато – держава ж стимулює – платить допомогу. А звідки ці гроші беруться? Їх забирають не в мільйонерів, а в середнього класу, який з кожним роком скорочується. В результаті, в білих сім’ях мало дітей і вони пізні. Йде скорочення і вимирання тих, хто є хребтом системи, а от ріст паразитів активно стимулюється.

  • не від тебе одного чув про такий розклад подій. Ось це дійсно проблема і ліберали самі ж винищують свою націю із цими всіма законами про соціальні допомоги усім підряд.

   • Ну бред конечно. Нельзя помогать всем подряд. А ситуация с неграми в гетто вообще бред. их нужно наказывать за детей.. в данной ситуации, и скоращать дотации + насильно заставлять работать!

 • Ната Лент

  Ага це якщо честно то більш менш нормально, а що можно сказати про переписування книжок в США, коли с класики віключають слово “негр” бо це образливо. Хоча, що тут образливого, я білий, він жовтий, той негр – скоро буде необхідно “спасати” білих