Norma Jean – мошся скільки стане сил

Інформації про концерт було якось мало. В один прекрасний і випадковий момент я побачив, що через три тижні (7-го серпня) одна із очікуваних мною груп нарешті виступить в Києві. Підсвідомо та й свідомо концерт одразу порівнювався із концертом The Chariot в Києві.

Людей я очікував більше, на розігрів взагалі було десь до сотні, але, на щастя, на хедлайнерів людей трохи підтягнулося і було мабуть 200-250, що повірте мені, достатньо для відмінного мошу та хорошого настрою.

Пацани звучали фірмово і круто. Віддавалися нормально і я повністю насолодився самим виконанням в ті моменти, коли відпочивав від мошу. Пацани, що мошилися теж не підвели і роздавали нормально.

Але чогось мені не вистачало. Не було тої дикості, як на The Chariot після яких усі хардкор концерти ну просто не дотягують до них і не приносять такої насолоди, як колись. Нема того обміну енергетикою, емоціями. Здається, що я вже відвідав свій найкращий хардкор концерт і перевершити емоції від нього може хіба якесь диво або ж ще один приїзд The Chariot.

На розігріві було два гурта BURROW із Харкова – їхній EP я вже слухаю третій раз по колу та BACKCHAT з Києва теж норм так зіграли. Розігрів загалом був кращий, ніж на The Chariot і кращий, ніж очікувалося. Дуже раджу вам послухати цих хлопців – не пожалкуєте!

Для організаці будь-якого дійства вам потрібні люди. Щоб не прогадати вам допоможе оценка персонала в найкращих її традиціях. Але пам’ятай: оцінив – оціненим будеш!

Share