Бомжі

Одразу: пост не предендує ні на що – просто роздуми.

Я працюю біля вокзалу і постійно ходжу їсти в бістро Дрова. Мене ну дуже бісять бомжі, які розкидані вздовж дороги аж до самого вокзалу, бо це створює блювотні рефлекси в моєму тілі, а мій не надто чутливий ніс хоче вивернутися в іншу сторону.

Так як ходжу їсти я переважно із @shumnyi, то ми не раз зачіпали цю тему, розмірковуючи чому їх тут так валом і чому вони живуть 🙂

Насправді, я щось не можу зрозуміти чому саме в такому місці вони всі збираються, а не деінде, щоб поспати на неймовірній спеці і побухати, якщо є що. Адже вони ж навіть гроші не просять в тих місцях, бо їм би ніхто і так не дав, а просто там втикають цілими днями. А спати вони ой як люблять там:

Деякі збираються компанією, інколи б’ються (якщо це так можна назвати), але міліція ну взагалі ніяк не реагує на це.

І у мене завжди питання чому приїжджих людей одразу мають зустрічати ці неприємні особи, чому влада не подумає, що це взагалі не привабливо, коли ти пройшовся 100 метрів вокзалу, а біля тебе блюють – навіть за це (непристойна поведінка) їх мають кудись забирати подалі.

Я важко уявляю, як влада законними методами має боротися із цими людьми, адже у нас ж демократична країна, але чому від цього мають страждати інші? Чому усе має бути засрано, чому якийсь бомж має сцяти на тротуар, а ти ж навіть зробити нічого не можеш, бо від нього так смердить, що краще обійти десятою дорогою.

І ось у мене питання до вас:

1.Що б ви робили у такому випадку?
2.Що може зробити із цим влада, якщо захоче?

Гарного вам дня та поменше смороду 😉

Хочете купити товар, який не можете знайти? Звертайтеся до доставка из США та замовляйте різноманітні товари зорошої якості!

Share