Бомжі

Одразу: пост не предендує ні на що – просто роздуми.

Я працюю біля вокзалу і постійно ходжу їсти в бістро Дрова. Мене ну дуже бісять бомжі, які розкидані вздовж дороги аж до самого вокзалу, бо це створює блювотні рефлекси в моєму тілі, а мій не надто чутливий ніс хоче вивернутися в іншу сторону.

Так як ходжу їсти я переважно із @shumnyi, то ми не раз зачіпали цю тему, розмірковуючи чому їх тут так валом і чому вони живуть 🙂

Насправді, я щось не можу зрозуміти чому саме в такому місці вони всі збираються, а не деінде, щоб поспати на неймовірній спеці і побухати, якщо є що. Адже вони ж навіть гроші не просять в тих місцях, бо їм би ніхто і так не дав, а просто там втикають цілими днями. А спати вони ой як люблять там:

Деякі збираються компанією, інколи б’ються (якщо це так можна назвати), але міліція ну взагалі ніяк не реагує на це.

І у мене завжди питання чому приїжджих людей одразу мають зустрічати ці неприємні особи, чому влада не подумає, що це взагалі не привабливо, коли ти пройшовся 100 метрів вокзалу, а біля тебе блюють – навіть за це (непристойна поведінка) їх мають кудись забирати подалі.

Я важко уявляю, як влада законними методами має боротися із цими людьми, адже у нас ж демократична країна, але чому від цього мають страждати інші? Чому усе має бути засрано, чому якийсь бомж має сцяти на тротуар, а ти ж навіть зробити нічого не можеш, бо від нього так смердить, що краще обійти десятою дорогою.

І ось у мене питання до вас:

1.Що б ви робили у такому випадку?
2.Що може зробити із цим влада, якщо захоче?

Гарного вам дня та поменше смороду 😉

Хочете купити товар, який не можете знайти? Звертайтеся до доставка из США та замовляйте різноманітні товари зорошої якості!

Share
 • Я колись займався реабілітацією бомжів, та подальшою їх соцадаптацією. Результат був позитивним десь на 80%, але враховуючи те, що був попередній конкурс, цей процент значно нижчий. 

  На питання:1. Я б відправляв їх на каторгу. 
  2. Влада повинна ввести кримінальну відповідальність за бродяжництво та відправляти їх на каторгу. 

  • Позитивний результат в чому вимірювався? – Вони переставали бухати і переходили до нормального життя десь в гуртожитку чи ще десь та починали працювати?

   Ну каторга це дуже гучне слово, але десь так і на мою думку треба. Примусові роботи, проживання в бараках і аж до того поки не буде зрозуміло, що людина готова змінити своє життя – тоді давати другий шанс, можливо із якою державною допомогою.

   • Програма була річною, бухати вони переставали зразу, позитивним вважалось – робота, створення стабільних відносин з партнером, та постійне місце проживання. Ти будеш здивований, але десь у половини бомжів є постійне житло. 

    Каторга це бармотермін, я маю на увазі утримання злочинців за їх власний рахунок, наступним кроком повинен бути біореактор, для тих кому каторга не допомогла. 

    • за постійне житло дійсно здивований. А переставали одразу, бо вони були в замкнених умовах і просто не мали, що пити чи це чисто розмовами?

     З такою каторгою погоджуюся. Нєфік паразитувати на інших.

    • ні, не в замкнених, у певних умовах на які вони самі погодились, наприклад відсутність грошей та можливості їх заробити бо під наглядом, плюс кожен день промивка мізків та інші заходи.

 • біля вокзалу є річка либідь. річка либидь поділена між кланами бомжів. на жд вони займаються випрошуванням грошей, за залізничному оптовому вони отримують тимчасову роботу вантажників та купують горілку, а ось паркан вздовж старого ботсаду, це їхня зона відпочінку. там тінь і є де полежати.

  метода боротьби дуже проста: зробити некомфортними лежбища для бомжів. наприклад так: http://ttolk.ru/?p=11970

  • мене завжди цікаво, коли люди надають такі данні, звідки вони їх знають?

   та вони лежать і просто на тротуарах. Не зробимо ми ж таке на тротуарі, щоб люди долали лінію перешкод? 🙂

 • Хм. Імхо, але в нашій країні з такими чокнутими моральними цінностями навряд чи будь-які більш насильницькі міри не вилізли боком би потім людям, які наприклад би вийшли на протест і кілька днів жили на вулиці.

  • не задумувався над цим, але дійсно такий закон могли б запросто використовувати проти мітингувальників.