Вірусна реклама, кажете?

Для початку можете переглянути відео під назвою «ХОХОЛ ГАИШНИК БАЗАРИТ НА АНГЛИЙСКОМ»:

Насправді ідея вірусної реклами такого роду була нормальна, хоча всі одразу й розкусили, що це фейк. І мені дійсно було цікаво хто ж стоїть за цим. І, о диво, цей гаєць виявився випускником школи speakwell.com.ua (відео нижче). Все б нічого, але сама назва відео образлива для багатьох потенційних клієнтів вищезгаданої школи.

Був би радий, якби їх судили за 161 статтею кримінального кодексу України за розпалювання міжнаціональної ворожнечі, щоб спочатку думали перед тим як робити.

Моє ставлення до цієї бидло-школи тепер різко негативно! І хай вони далі вчать бидло-гайців та ще різну наволоч. І маю надію, що податкова їх накриє і вони підуть з бізнесу по по-англійськи!

Ось такий я добрий, а декому було б добре думати перед тим, як щось робити.

Купуйте хороші книги та набирайтеся розуму! Інколи це допомагає в житті.

Share
  • Semenovish191919

    Ну так сука ти просто тупорила і завидюча, саме те “бидло” про яке  пишеш. Не маю відношення до цієї школи, але ти сам просто ні на що не здатний, і тому бажаю тобі усього того, що ти побажав школі, яка дійсно якісно принаймні спромоглась зробити дуже прикольний ролик і рекламу, якщо вони це зробили.

    А те що гаїшник погодиться зніматися у рекламі – це якийсь брєд, не знаю хто у це повірить, якщо вони навіть зйомок на мобільні телефони бояться.

    • дякую, о всемогутній анонім за оцінку!

      вона дуже для мене важлива!