Ляпис Трубецкой – РабКор

Дуже символічно було випустити такий альбом саме 1 травня. І сказати всім «трудящим» – підніми свій зад і щось зроби! Тут уже нема легкої музики, філософських текстів – все кажеться прямо і жорстко. Не даремно саме цей альбом містить найбільше нецензурної лексики.

Пісні дуже вчасні і актуальні, як для білорусів, так і для українців, так і для росіян – тому й Ляпіси набирають шаленої популярності всюди, бо людям потрібні поштовхи чи то заклики для боротьби за своє майбутнє.

Альбом, як на мене, пронизаний приниженням усіх. Гурт намагається показати на скільки люди безхарактерні та пасивні в цьому житті. Особливо це виражається в пісні «Маешь яйцы?!»

Маеш мары, маеш думкі,
Маеш грошы, маеш рахункі,
Маеш маентак, маешь працу,
Але ж, хлопец, ці маеш яйцы?

В кожному куплеті дуже доцільна запитується «чи маєш ти яйця? ось головне питання!», закликаючи до дій, а не простого руху за течією із тим, що в тебе поки є.

Дуже символічно, що колишній алкоголік і наркоман, яким, як правило все рівно, тепер іде проти влади на повну і влада, що саме цікаво, його боїться! Мабуть, пісня «Железный» є автобіографічною.

Я должен был умереть ещё 20 лет назад,
Так хули мне бояться за свой железный зад!?
Я должен был сдохнуть, лежать среди камней,
Так хули мне бояться этих тупых свиней!?

В загальному альбом дуже хороший і важчий, що дуже радує. Рекомендую до прослуховування!

Вбий в собі раба!

Ти можеш матрасы ортопедические купить в Києві і чекати кращого часу, але вони прийдуть і потебе додому, коли ти насолоджуватимешся сном!

Share