The Chariot – This is revolution!

chariot

Це дуже важко описати словами, а емоції блог ще не навчився передавати. Це найкращий, найдикіший, найбрутальніший та просто незабутній концерт. Усе інше в порівнянні з ними – це просто дитячий садочок.

Ці американські хлопці не жалкують ні себе, ні оточуючих, ні сцену.

Київ – останнє місто в дуже довгому турі по Європі, але це ніяк не вплинуло на енергію гурта. Почалося із легенької розминочки вокаліста, гітарист всіх обійняв по черзі і почалося:

hey ho! let’s go! hey ho! let’s go! this song is called Evan Perks!

Гітарист стрибає з гітарою в публіку, починається просто нереальне місиво. В барабанщика вилітає одна із палочок, а вокаліст стрибає на людей і продовжує співати. Після першої пісні один барабан не витримав 🙂

Дуже жаль, що, як для такого концерту, охорона була неадекватною і люди не могли залізти на сцену для стейдж дайвінгу, але цим активно займалися самі The Chariot. Встиг побувати на головах публіки і барабанщик, якого на одну пісню підмінив один із гітаристів, а інший, до речі, зустрівся із ним в натовпі, поки його роль виконував вокаліст, що, якщо чесно, взагалі не впливало на якість музики.

Можете собі лише уявити, що творилося на цьому концерті 🙂 Я ж якось під сцену не потрапив, але активному мошився протягом всього концерту трохи дальше. Люди зібралися шарющі і влаштували просто нереально крутий мош після якого у мене боліла щелепа, не піднімалася рука і трішки постраждала спина. Як казав @tdyoma: «ми відбули фізичну сповідь». Дуже жаль хлопця, який зламав собі руку.

the chariot

Сам виступ тривав біля 60 хвилин. Були перерви по 2-3 хвилини на відпочинок, щоб відновитися та продовжувати виступ, адже кожна пісня несе в собі просто неймовірний згусток енергії, який віддається людям.

А загалом – це найкращий концерт на якому я був. Це найдикіші чуваки, яких я тільки бачив. І я боюся, що не побуваю на кращому концерті.

Якщо ви влітку захочете організувати концерт на березі моря, то вам неодмінно потрібні кондиционер купить одесса для того, щоб люди не померли від спеки.

Share