60 хв і пріоритети змінюються. #Vovanada30

Кожному в житті потрібно від чогось відмовлятися, але не всім це зрозуміти. Тому й існують вечерние платья для полных найвищої якості та міцності.

припиняй!

В понеділок я був на концерті The Chariot про який, як не дивно, але розкажу в наступному пості. Ці 60 хвилин справили на мене неймовірне враження і саме після них я перехотів пити, курити та вживати фастфуд, що я активно робив останні три тижні чи то місяць під час та до сесії. Просто після дикого тверезого угару я зрозумів, що вистачить і треба припиняти. Також було неприємно, що не вистачало сил на останні пісні через малу витривалість.

Саме тому, як і завжди, я обіцяю щось в своєму блозі для всіх.

До кінця весни я не вживаю алкоголю, тютюну, фаст-фуду, кока-коли та її похідних.

Це буде не легко, бо зовсім скоро буде івент в Ужгороді! Але тільки витримка, тільки хардкор!

Це вже 100500 відмова від чогось і, як правило, продовження вони не мають, але тут правила жорстокіші і буду «бухати» хіба квасом. Після концерту The Chariot також почав бігати і за порадами @10nyk повинен робити перерви, але зрозумів, що це не так легко, бо маю потребу кожен день чимось вбиватися – чи то спортом, чи алкоголем, бо інакше мене зриває і тягне в депресію. Приходиться розбавляти різними вправами.

Тому так чи інакше, але відмова від алкоголю приносить в моє життя спорт 🙂

Приймаються побажання 😉

Share