Всесвітні поетичні читання

Павло Коробчук

29 лютого в 131 одній країні відбулися всесвітні поетичні читання. В Україні вірші слухали в Києві, Тернополі та Львові. Дуже радий, що потрапив на них саме в Києві, бо читав свої вірші один із улюблених українських сучасних поетів – Павло Коробчук, крім нього також виступали – Богдан-Олег Горобчук, Дмитро Лазуткін, Ірина Шувалова та Юлія Скорода.

До речі, вперше зустрівся із терміном – букарня. Саме в одній із них і проводилися київські читання. Букарня Бабуїн досить приємне місце, раджу відвідати, але далі не про це.

Для чого потрібно відвідувати читання?

В першу чергу ви хоча б раз маєте потрапити на схожий захід, щоб зрозуміти чим дихаються сучасні українські поети. Вам може сподобатися, а може й ні. Більш ніж впевнений, що більшості не сподобається, бо аж дуже багато в сучасних поетів моїх улюблених верлібрів, які більшість взагалі не хочу признавати за вірші, але я ж маю вас заохотити, а не демотивувати.

Для початку можете забігти до Коробчука і почитати вірш, який я уже тричі чув наживо – скромний працівник спецпідрозділу.

Читання звісно були хорошими і всі поети сподобалися, а тепер пропоную переглянути відео із читань в Тернополі:


Постовий:
Купуємо украинские сувениры і пишемо вірші. Сувеніри спонукають до писання і вдягання. Вірші і глечики, глечики і чаші та кави трішки.

Share