#Vovanada30 і юбілейний 300 пост

300

Декілька днів тому завершився третій #Vovanada30. Насправді ця 30-ка провальна у порівнянні із попередніми двома. Я виконав лише половину пунктів. Найлегше це, звичайно, просто не робити щось, тобто не пити і не курити. Останнє думаю взагалі уже відійшло в минуле.

Далі обмеження від соцмереж під час роботи увінчалася успіхом і надала +50% до продуктивності. Звісно, коли під боком хтось не кричав, граючи доту 🙂

А от писання в блог і займання спортом вийшло не надто вдало. Десь 5 провальних днів, що зовсім не тішить. #Vovanada30 у моєму житті стало якимось мейнстрімом і тому навіть не знаю чи буду знову впроваджувати у своє життя нових 30 днів. Може перейти на новий рівень і зробити #Vovanada90, але тут уже усе дуже добре треба обдумати пункти.

А ось далі

Приймаю вітання!

Це 300 пост на цьому блозі, і я отримав 1625 коментарів. Перший запис був зроблений 21 червня 2008 року. Це не багато, але я думаю і не мало.

Буду старатися і на далі, а поки я уже вибираю новий дизайн і пишу черговий дічайший постовий. Ставимо лайк та додаємо в рідер!

Про наркоманію, квіточки, борги та хороших людей мовить Коломия. І най тебе качка копне, але Коломия не помия – Коломия місто!

Share