#ukrtweet – вилазка в інший твіттер світ

ukrtweet_we

Насправді набридло постійно писати хто що доповідав на конференціях. Кому дуже цікаво, то завітайте до Тараса Демчука, хоча можна згадати деякі моменти:

Дмитро Золотухін навів приклад як можна читати закриті аккаунти. Вистачить просто зробити пошук по ньому через яндекс, хоча, як мені здається, то ці твітти проіндексувалися ще тоді, коли аккаунти були відчинені, адже не все можна знайти через пошук. Потрібно буде якось протестувати цю можливість.

Марина Лазарева доповідала по темі «9 Реальных Способов Увеличения Трафика с Twitter’а». Я не займався цією тематикою та й вона мені не цікава, але усі довкола мене(3-4 людини) постійно опротестовували тези, які вона надавала. І так, я завжди блокую твіттер-екаунти, коли вони займаються массфоловерством, починають мені спамити в дайрект із словами вдячності. В неті не знайшов презентації, тому важко згадати ще щось.

Емоційна сторона

Я хоч і був на багатьох твіттерянських івентах, але публіка там, як правило, однакова і звична для мене. В Запоріжжі все інакше – було 11 твіттерян із #ГалУжНет’у, ще 2-3 яких я знав і все. Всі інші незнайомі та різноманітні люди. Публіка насправді добряче відрізняється від інших івентів. Тут по очах людей було видно, що вони приїхали, щоб щось дізнатися, а не лише потусити та й це потім яскраво показало автепаті 🙂 Де залишився до кінця лише #ГалУжНет. Люди, невже вам не в кайф було потусити в клубі серед твіттерян?

Хортиця

Хортиця

Насправді очікувалося щось ґрандіозніше та легендарніше, а натомість був досить цікавий музей та побудована Січ, якої, як виявилося, на Хортиці ніколи і не було 🙁 Думаю літом там мальовничіше.

А взагалі усе було гарно організовано, що сприяло позитивним емоціям протягом усього івенту, не зважаючи на довжелезний проспект ім. Леніна та все інше його ж імені 🙂 Адже і це породило масу жартів та веселого настрою. До речі, вперше бачив, щоб на міські маршрутки закликали пасажирів. Навіщо? О_о

#ukrtweet, дякую!

Щоб швидше пробігати 12 км (відстань проспекту Леніна в Запоріжжі) вам потрібно беговая дорожка купить для постійних тренувань. Здивуйте самого леніна!

Share