Книга про порнобізнес: Алекс Гой – Всем спасибо

Я взагалі рідко заходжу по посиланням в твіттері, які не супроводжуються текстом, я рідко починаю читати книги про які пишуть мікроблогери, але чомусь саме цю книгу я почав читати, не знаючи спочатку, щоб там купа порно, навіть не простого, а екстремального.

Трішки сюжету

Головний герой від першої особи розповідає, як він розпочав свій бізнес від А до Я. Займається він переважно зйомкою гей-порно, інцесту та рейпу(зґвалтування), але найцікавіший та найвеселіший(для мене, хоча для інших найшокуючий) є момент знімання зоофілії.

Насправді, не знаю на скільки це можна перенести на нашу реальність(Київ), але в Москві, як зрозуміло із книги, в порнобізнесі дуже багато людей і в сусідній квартирі якраз можуть знімати одне із заборонених відео.

Порноактори – не проститутки, тому їх не можна зняти за гроші та й не завжди режисеру вдавалося зайнятися із ними сексом, бо, бачте, вони ще погано знайомі, і нічого, що щойно її дрючило троє мужиків. В порно ідуть не лише заради грошей, а й щоб просто трахатися постійно та отримувати від цього задоволення, що мене дуже здивувало. Реалізовувати свої бажання та чиїсь чужі фантазії.

Найцікавіше та найжорстокіше

Коли ви дійдете до сцени знімання сексу із конем та сценаріїв зґвалтування в кінці книги, то будьте обережні, бо мені після цього снилися дивні сни 🙂 Але якщо у вас із психікою усе добре, то обов’язково читайте про коня, не даремно він на обкладинці книги 🙂

А ще, так як у рейпі відсос не присутній, то ви матимете змогу прочитати сценарій, де він доречний О_о.

Ну і також не їжте перед прочитанням сцени копрофілії. Я вас дуже прошу! Це щось феєричне.

Дуже цікаво розказано про психологію дрочерів, про моду на порно та те, як їй слідувати. Найбільше розібрана психологія касти дрочерів на інцест. Був розроблений ресурс із постійною онлайн-трансляцією життя сім’ї, де постійно присутній інцест. Не буду розкривати чим закінчився цей проект, але самий цей розділ найбільш цікавий з точки зору психології людини.

Дуже багато цікавих персонажів про яких є своя окрема розповідь із розписом їх «подвигів» та «можливостей». А також багато гетеросексуалів, які знімалися в гей-порно 😀

Увага!

Добре подумайте перед тим, як починати читати! 🙂

А тепер можете вигадати дуже хороший сценарій для свадебная видеосъемка киев – думаю замовники будуть раді польоту вашої фантазії. Лише хороше концептуальне відео!

Share