Як не потрібно робити сайт. Приклад №2

web-nerds

Читаємо приклад №1.

Почнемо із того, що сайти не потрібно робити на joomla, але що ж тут скажеш, якщо роботи по цій гімно-cms дуже багато. Ну просто нереально багато, а ті, хто розробили ці сайти пропадають кудись і більше не з’являється. Тут уже змушений приступати до роботи я. Ну що ж: за що потрібно обрізувати руки?

Є сайт із товаром, який замовляється просто через форму, тобто це не повноцінний інтернет-магазин. А тепер уявимо, як це можна було зробити і прочитаємо про «ґеніальне» рішення:

1. Беремо галерею, яка не працює через адмінку і в яку потрібно завантажувати фотографії на фтп, плюс створювати файлик із текстом, який нам буде потрібен далі.

2. Додаємо товар текстом із внутрішнім форматуванням. Та вставляємо спецтеґ, в якому вписуємо id товару, а у вищезгаданій галереї ми будемо створювати папки, називаючи їх id-шником.

3.Це ще було б пів біди, але потім мене добив просто неможливий вивід товарів. Тут знову думаємо – а як ж я б вивів товари?. Правильно! Ми створюємо три сторінки і тупо вставляємо знову спецтеґ із номерами товарів, щоб виводилися зображення, натискаючи на які у нас показується саме зображення, а також посилання на повну сторінку.

4.Плюс у нас слайдер теж тупо введений вручну, а зробити галочку «додати в слайдер» та «номер слайда» напевно релігія не дозволяє.

У мене було завдання – створити форму, яка зробить легшим додаваннях товарів, але, звичайно, моєю помилкою було те, що я просто не міг подумати, що зроблено усе на стільки через дупу. І я дуже жалкую, що взявся за це.

Люди, майте совість!

Для таких горе-програмістів замовляйте гранітні памятники Киева. Також можливе замовлення ритуальних послуг та якнайкраще вам підійде – захоронення тварин.

Share
 • Постовий як завжди жесть %)

  • почуття гумору не можна втрачати навіть в таких безнадійних ситуаціях)

   • Не розумію навіщо ти береш роботу, де згадується джумла. Посилай їх так само, як власників пошти на мейл.ру)

    • я не подумав, що сайт може бути на стільки перекручений, бо саме це завдання дуже мало було б пов’язано із самою джумлою, якби не рагульство прогерів попередніх.

 • мені здається таких людей язик не повернеться назвати програмістами 🙂

 • Як завжди +100500 за Атлічний постовий:)

 • але воно ж працює. і цілком можливо працює на безкоштовних хостінгах з ssi і без нічого іншого.

  при чому можу дати пояснення чому так трапилось, що автора замовили на цю роботу. все дуже просто, минулий програмер керував цим всим з власноруч написанної інтерфейсної програми і брав гроші за супровід. оскільки працювало це на його власній програмі, то коли замовник спробував кинути, то програму йому не дали і він лоскотнув тунця. і ось тут знадобився штрейхбрейкер…

  словом хлопці і дівчата, цілком можливо що людина яка це писала – справжній підприємець, а ось ви як було говнокодерами що працюють за мівіну, так і лишитесь до кінця життя.

  • багато чого працює на безкоштовних хостингах і люди, які замовляють сайти, як правило, мають гроші на адекватний хостинг.

   ок, Ви вважаєте, що робити сайт на джумлі і  на якому простий користувач стандартними функціями не може нормально додати матеріал це нормально?)))

   навіщо тоді використовувати джумлу? робіть самопис з інтерфейсною програмою, блекджеком і шлюхами.

   і взагалі це нормально, коли користувач може самостійно обновляти інфу. для цього і є CMS.

   • 1. як мало ви знаєте про людей. багато дурнів хочуть побачити “працюючий сайт” ще на рівні ескізу.

    2.  джумумба як і всі миски спагеті що написані на пхп, це зло.

    3. cms це можливо нормально, але часто не вигідно.  і не тільки в плані підсадки на абонплату. новий функціональний обов’язок для секретутки для середнього шефа значно привабливіший, ніж хостінг на 50 баксів дорожче. бо секретутка вже сидить тут і грає в сапера, а cms треба крутити, а за mysql доплачувати.

    взагалі, я цим ніщєйобством займався тільки на рівні напів-хоббі і тільки в дитинстві. пам’ятаю колись мене попросили (за бабки звичайно) “допомогти гарній людині з сайтом”.  розмова з гарною людиною виявила, що сайт потрібен щоб вигадати роботу сину-бєздарю з претензіями на роль “комп’ютерщік”. бесіда з сином виявила, що компьтерність сина виявляється в знанні “мови програмування html”. рішення яка згадаю було таке: красивий дизайн в якому одна строчка ssi що підгружає сторінку передану параментром з GET і яку синок редагує з monkey see, monkey do версталки html. здається працює досі і синуля числиться головою якогось там відділу рілейшенс і відчуває себе ну дуже потрібним.  всі щасливі. 

    Happy End.

 • Підтримую автора – хоч я не професійний програміст чи дизайнер, але усі рази, коли пробував зробити сайт на Joomla – робив на WordPress. Через 10-15 після встановлення – нерви не витримують…

 • Nash1717

  статья – бред, делаю только на джумле, вордпресс отдыхает, начинал с него поэтому знаю
  а то что не у всех хватает терпения (мозгов) ее освоить это другой вопрос