Як не потрібно робити сайт. Приклад №2

web-nerds

Читаємо приклад №1.

Почнемо із того, що сайти не потрібно робити на joomla, але що ж тут скажеш, якщо роботи по цій гімно-cms дуже багато. Ну просто нереально багато, а ті, хто розробили ці сайти пропадають кудись і більше не з’являється. Тут уже змушений приступати до роботи я. Ну що ж: за що потрібно обрізувати руки?

Є сайт із товаром, який замовляється просто через форму, тобто це не повноцінний інтернет-магазин. А тепер уявимо, як це можна було зробити і прочитаємо про «ґеніальне» рішення:

1. Беремо галерею, яка не працює через адмінку і в яку потрібно завантажувати фотографії на фтп, плюс створювати файлик із текстом, який нам буде потрібен далі.

2. Додаємо товар текстом із внутрішнім форматуванням. Та вставляємо спецтеґ, в якому вписуємо id товару, а у вищезгаданій галереї ми будемо створювати папки, називаючи їх id-шником.

3.Це ще було б пів біди, але потім мене добив просто неможливий вивід товарів. Тут знову думаємо – а як ж я б вивів товари?. Правильно! Ми створюємо три сторінки і тупо вставляємо знову спецтеґ із номерами товарів, щоб виводилися зображення, натискаючи на які у нас показується саме зображення, а також посилання на повну сторінку.

4.Плюс у нас слайдер теж тупо введений вручну, а зробити галочку «додати в слайдер» та «номер слайда» напевно релігія не дозволяє.

У мене було завдання – створити форму, яка зробить легшим додаваннях товарів, але, звичайно, моєю помилкою було те, що я просто не міг подумати, що зроблено усе на стільки через дупу. І я дуже жалкую, що взявся за це.

Люди, майте совість!

Для таких горе-програмістів замовляйте гранітні памятники Киева. Також можливе замовлення ритуальних послуг та якнайкраще вам підійде – захоронення тварин.

Share