#Vovanada30 – назад в минуле і +1

vovanada30

Уже пройшло більше 30 днів 2012 року, а я так і не зібрався із силами на новий #Vovanada30. І прийшов час, коли я знову хочу вернутися до змін, які були в моєму житті на другому і першому #Vovanada30. Насправді новий рік, свята і т.д. звели нанівець усі результати, тому вертаємося знову до початків і додаємо +1 (на момент написання цього речення я ще не знаю, що буде в тому +1 :)).

І так, поїхали!

30 днів я не п’ю алкоголю, окрім вина.
30 днів я не курю, хоча і так зараз не курю :-p

Тепер – два по 15 🙂

15 днів я займаюся різноманітними вправами.
15 днів я пишу в блог.

Думаю ці пункти будуть чергуватися, щоб я точно зміг усе виконати.

Що додамо нового?

Насправді потрібно вибрати ту «галузь проблем», яка найбільше тебе бентежить і не дає жити краще та розвиватися.

Насамперед це універ, але ж не буду я його кидати на 4 курсі та ще й протягом 30 днів. Було б якось по дурному. Хоча можна якраз і допомогти вищезгаданій проблемі, якби я за 30 днів зробив просто відмінну дипломну роботу, але цю ідею теж пропускаємо і йдемо до іншої галузі.

Робота – у моєму випадку фріланс. Останнім часом дуже страждаю від неправильної організації часу через що зриваються терміни або ж зриваюся я. Тут насправді є над чим попрацювати та що змінити, тому, звичайно, можна додати пункт:

+1

– Я не буду заходити в різні соцмережі та непотрібні сайти під час роботи.

Але тут дуже цікавий підводний камінь: а скільки я працюю і коли? Будемо рахувати, що я працюю, як біла людина, 5 днів в тиждень(7) по 4 години(бувало і 12, буває і 0 :)). Це вийде, правда не 30 днів, але думаю вписати в #Vovanada30 можна.

Насправді, під час написання посту я вигадав ще декілька пунктів, але вони будуть далі…

Можете побажати мені успіху, я буду старатися!

Колись я буду проводити реаліті-шоу #Vovanada30 із трансляцією в нет, тому вам потрібен хороший та м’який купить диван. Лише дизайнерські дивани нададуть вам ще більше насолоди від перегляду!

Share