#vintwevent – як потрібно робити з мухи слона

vin1

Де ще того #ГалУжНету не було? Саме з метою охопити найбільшу географію подорожей вищезгаданого угрпування було відправлено три представника – мене, @tdyoma та @ulvic. Насправді, наші очікування організатори перевершили в декілька раз, тому далі трішки конкретики.

Ставати прийшлося із самого ранку, бо єдиний адекватний поїзд був в 6.39. і уже десь пів 10 ми прибули у вінницький холод та очищені від снігу дороги і тротуари. Зігрівалися уже на місці проведення баркемпу – в Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Тімірязєва.

Доповіді

Більшість доповідачів були місцеві твіттеряни – у них доповіді були переважно ознайомчі, як на мене. А що ви хотіли після стількох івентів? Але вони були необхідні для ще необізнаних твіттерян, які ще повністю не поринули у тві-тусовку і, як мені здалося, після неї почали твітити більше(?), що звісно показує – мета виконана.

У мене дуже упереджене ставлення до газети 20 хвилин в Тернополі, але, як показав вінницький журналіст, у них те саме твориться. Як не дивно, але найнуднішою була доповідь журналіста, який розказував як твіттер їм допомагає у роботі. І ще, якщо хтось із вищезгаданої газети читає це, то будьте ласкаві не крадіть чужий матеріал (мова тут про фото) без дозволу автора, а головне без посилання на нього. Це, як мінімум, не гарно, але дуже поширено у ваших газетах по всіх містах України!

Хорошою доповідь була у @Ukrein. Він досить грамотно зацікавив та показав як твіттер впливає на людей. Пам’ятайте! Усе що буде сказано в твіттері можна використати проти вас. Написали, що ви пішли в магазин, а злочинець уже «затарюється» у вас 😉 А взагалі твіттер – то є любов.

Ну а далі уже не те, що старі, але «бувші» твіттеряни розповідали та розважали усіх своїми доповідями.

vin2

@gontsa постарався нас просвітити у темі – «Що собою являє центральноукраїнський твітер і чи існує він взагалі?». Одне ясно – в Полтаві твіттеряни не живуть. А взагалі, що нам розказував Федір – «#ГалУжНет зажрався, але я його люблю, бо мене там приймають як свого :D». Це приблизна пряма мова. Чекаємо коментарів.

@masterpiecer просто розповів, як треба тусити на івентах і чи взагалі треба вам туди іти. Новачки, просіть в нього посилання на презентацію 😉

Активності

vin4

Між доповідями проходили різні конкурси:

-побудова алфавіту із твіттерян
-показуха хештегів, де я і виграв, але виграні цукерки десь пропали(ага(!!!))
-та ще щось

Потім був квест по місту, де команда «#ГалУжНет+» виграла і зацінила усю красу міста 🙂 Гідом була – @yarishko. За що їй і дякую.

Потім уже звична для івентів мафія.

Афтепаті

І традиційне афтепаті на яке мене витягнула Черкаська делегація у складі – @ivanofff_75 @maggot_punk @kvitka_nja @gontsa. Прийшлося міняти квитки і т.д., але, звичайно, це було виправдане рішення. Також з нами був @10nyk та вінницькі шукачі пригод 🙂

Саме у цьому випадку згадується один із віршів Андруховича:

Горілка украй розбещує
чоловічі товариства.
Мусить бути хоч якась дама –
інакше капець. На третій годині всі
звіріють, на четвертій – можливе
розмахування бритвами чи топірцями.
На п’ятій відбуваються каяття з плачем,
цілування рук і ніг,
тож украй необхідна хоч якась дама,
щоб це не виглядало так огидно.

У нас була дама – @kvitka_nja.

І тому ось це:

vin3

Закінчилося добре і ми дружньою компанією пів 4 ночі верталися у Київ. Потім традиційно весь наступний день були твіти «де Vovanada» 🙂

На сам кінець

Тут можна просто розшифрувати заголовок – організатори із простої зустрічі за кавою зуміли розвернути повноцінний баркемп, який дає надію на ще крутіший івент уже тоді, коли знаменитий фонтан працюватиме 😉

Дякую усім за увагу!

Спеціально для 20 хвилин:

фотографували Тарас Демчук, Федір Гонца та Євгеній Іванов.

Звичайно івенти бувають різними і можливо після одного з них вам потрібно буде замовлення автобуса на весілля. Весілля – це дуже відповідально, тому будьте обережні.

Share