Відданість роботі


фото – gipiosio

Зараз побуду трохи кепом чи що, але роботі завжди потрібно бути відданим, бо інакше у вас нічого не вийде, крім зіпсованого життя чи деякої кількості зіпсованих років. Тобто навіть не те щоб відданість, але ви повинні її любити. Звичайно, що не всім вдається цього досягти, як правило, через фінансову сторону або ще якісь обставини.

Я, якщо чесно, ще не бачив програмістами або ж людей, які працюють в сфері тісно пов’язаній з ІТ (звісно, не прибиральником в девелоперській конторі), які б не любили свою роботу – вони просто починають на неї матюкатися, коли приходить дедлайн 🙂 Про цю сферу мені легше говорити, особливо спостерігаючи за студентами, які пруться на факультети комп’ютерних наук, бо там, бачте, зарплати високі, але в результаті розчаровуються, бо просто не можуть ввійти у стан програміста(абітурієнти(!!!), якщо ви можете поставити вінду і граєте цілими днями в комп’ютерні ігри, то це не означає, що вам дорога на ФКН).

Але, насправді, на пост мене надихнула конкретна людина про чию відданість роботі я і хочу згадати, як приклад до якого потрібно прагнути.

Тернопільський івент твіттерян і усі уже розбігаються на неофіційну частину. Стоїмо з Анатолієм Мельником (@anatoly_melnyk) і він так щиро починає розказувати і показувати, який миючий засіб для килимів йому передали сьогодні. Дві банки на які я б і уваги не звернув, але Толік хотів поділитися радістю, адже це, можливо, новий етап в його клінінговій компанії і килими будуть чиститися ще краще (це сказано без сарказму ;)). Людина просто щиро хоче покращити те, що уже в неї є і їй це подобається, що видно неозброєним оком.

Пройшло стільки часу, а я все пам’ятаю цей момент, який закарбувався в моїй голові, бо Толік наочний приклад, як потрібно любити свою роботу і навіть в одному своєму виступі, де він розказував про франчизу універсального прибиральника, якщо я не помиляюся, то було сказано, що інвестиції і т.д. це все добре, але головне – ви маєте любити чистоту, якщо хочете ввійти в клінінговий бізнес.

Ви маєте любити дітей – якщо ідете в педагогічний.
Ви маєте любити людей – якщо ідете в медичний.
Ви маєте любити справедливість – якщо ідете в юридичний.

І так далі… Я розумію, що це утопічно, але зважайте, щоб ви жили, а не існували!

Робота це звісно добре, але і від улюбленого заняття потрібно відпочивати в Киевский яхт клуб BByachting, якщо, звісно, ви там не працюєте. Море задоволення в морі!

Share