#TwiTerEvent – трішки політики в наші твітерянські голови

я і Анатолій Мельник

Так склалося, що уже другий рік підряд тернопільський івент проходить на день народження мого друга, тому я знову потрапив лише на офіційну частину та зовсім трішки на неофіційну. І так само уже другий рік підряд він завойовує політичну пальму серед всіх івентів на яких я був, але ця політика не полягає в тупому піарі когось чи ще якихось негарних штук, а показує, яким чином соціальні мережі можуть стати інструментом для людей та тих ж політиків.

Найбільш запам’ятовувані доповідачі – це, звісно, постійні учасники баркемпів – @wedmid та @blogoreader, які добре знають, як потрібно виступати, а також тернопільський депутат Степан Барна – одним із найпрогресивніших в тернопільській облраді.

Сергій Пішковцій( @blogoreader) розповідав про те, як протестували люди та об’єднувалися із допомогою соцмереж і блогів. Також він порівняв, що було в арабських країнах під час протестів та що може бути в Україні. Це відображено в інфографіці нижче.

Сергій Пішковцій інфографіка

Наступним виступав Степан Барна, який на своєму прикладі показував, як потрібно користуватися соцмережами та розповів, як інші депутати відносяться до всього нового. Сам розказував, що поріг входження був високим для нього, а що ж говорити про ще старших депутатів.

Зайнявся петролінгом @vovkylaka, який запитав у Барни приблизно таке – «чому ви не користуєтеся таким сервісом, як foursquare, адже він надає змогу депутатам стати хоча б десь мером.» В результаті Барна був зареєстрований та зробив декілька чекінів в Подолянах, залишивши також і тіпси.

Іван Паламарчук

@wedmid ж розповів як потрібно користуватися твіттером депутатам, на прикладі попереднього доповідача показав, як не потрібно користуватися хештегами та інше. А взагалі, кому цікаво, то просіть Івана вислати презентацію та записуйтеся на консультації 😉

Уже із ГалУжНет паті мафія набирає обертів і в Тернополі це не стало виключенням. Було аж два столи, де люди намагалися ввести всіх в оману та виграти. З часом усі починають грати краще і краще, тому після декількох івентів можна чекати серйозну мафійозну зарубу на івентах!

Далі на афтепаті не потрапив, але думаю там було чудово!

Дякую усі організаторам за івент, але, будь ласка, зробіть івент на наступний раз трішки в іншу дату 🙂

дивимося фото від Тараса Демчука на FaceBook.

Усім відомо, що найкраще мафію грають юристи. Тому замовляйте юридические услуги в киеве для покращення свого становища.

Share