Серіаломанія 3

sonsofanarchys01e01seed

Якщо цікаво, то серіаломанія і серіаломанія 2 за посиланнями.

Кількість серіалів які я дивлюся чи уже подивився невпинно зростає, особливо, коли у мене є другий екран 🙂 Тому переходимо до третьої порції серіалів, які мені подобаються.

Сини Анархії/Sons of Anarchy – уже є чотири сезон цього круто кримінального драматичного серіалу. Пишуть, що після першого сезону серіал отримав не надто багато позитивних відгуків, але й я ввійшов в насолоду починаючи із другого сезону. Події точаться навколо байкерського клубу, який намагається вижити та навести порядок в рідному місті. Усе розвиваються динамічно і часто неочікувано. Особливо в кінці сезону останні серії ідуть залпом.

Вілфред/Wilfred американський комедійний ситком в головній ролі із Елайджом Вудом. Поки є лише один сезон, але на літо планується вихід другого. В серіалі Елайджа Вуда глючить і він бачить не собаку, як всі, а чувака в костюмі, який йому робить інколи підлості, інколи допомагає та просто гонить. Посміятися можна 😉

Втрачена кімната/The Lost Room фантастичний міні-серіал всього із 6 серій та по 45 хвилин. Впевнений, що серіал можна було розтягнути на 6 сезонів, як деякі це роблять. Але натомість ми отримали збитий, насичений подіями продукт, яким можна насолодитися одразу, а не мучитися роками. Важко щось описати – батько шукає дочку в кімнаті, яка загубилася в просторі. Для цього він проходить, як то кажуть, вогонь, воду і мідні труби.

Додаємо в друзі мене на MyShows та радимо серіали в коментарях.

Постовий:
Коли професіонали роблять ремонт стиральных машин indesit ви можете відпочити за переглядом улюблених серіалів коли професіонали займаються поломкою машинки.

Share