Сайти, на яких мені некомфортно

мертві сайти

Про «дизайни» сайтів після яких я хочу виколоти собі очі я сьогодні говорити не буду. Існує суто два технічних(?) пункти без виконання яких для мене, та й думаю не лише для мене, сайти стають просто мертвими і я більше не вертаюся до них, виключенням є лише один сайт на який я заходжу час від часу із надією, що щось змінилося, адже я їм навіть намагався писати, як на мене, очевидні речі.

1.RSS. Всі більш-менш популярні CMS мають в собі влаштований RSS, будь-який поважаючий самопис теж віддає свої новини у такому зручному форматі, так чому деякі новинні сайти дозволяють собі опустити цю деталь? Як я їх маю читати? Чи вони думають, що на стільки важливі, щоб я заходив на них кожен день чи хоча б кожен тиждень? Відповідь однозначна – ні! Звичайно, що багато людей і не знають про RSS і їм все рівно чи є він чи ні. Робіть хоча б RSS для того, щоб вам легше було додавати новини в той же твіттер чи фейсбук чи може і їх ви будете ігнорувати?

2.Людська система коментування(!!!). Минуле вже часи, коли люди на кожному сайті вводили свої ім’я та емейл і підписувалися на коментарі через поштову скриньку, якщо, звісно, така можливість була. Мені дуже імпонує система коментування disqus, але тут уже потрібно виходити із цільової авдиторії сайту, тому прийнятними будуть системи коментування від соцмереж – Вконтакті чи Фейсбука. Люди хочуть. щоб коли вони зайшли на сайт, то одразу й могли коментувати або ж, щоб авторизація проводилися в декілька кліків і більше не повторювалася.

А без чого вам некомфортно на сайтах?

Як і хороший сайт не можливий без вище перерахованих особливостей, так і хороший будинок неможливий без монтаж плоской кровли із черепиці. Також придивіться і до мягкая кровля, яка може вас повністю задовольнити.

Share
 • О так ман! Підтримаю особливо про рсс! Якось в мене навіть була ідея зробити сервіс який лазитиме гулярно на сайти без рсс і сповіщатиме тебе по рсс що «агов чувак, на цьому довбаному сайті щось, курча змінилось» … ну ти поняв… 🙂 але бляха є ж сайти на яких нема рсс але бляха треба за ними слідкувати. Поки вирішую питання відвідуванням їх через певні проміжки часу. Але доколє? Може б справді написати такий сервіс? Допоможеш? 🙂

  • насправді, якщо написати під якийсь один сайт, то проблем взагалі нема. до речі, зустрічав сервіси, які створюють xml-карти і досить таки нормально рівня.

   написати сервіс, який би визначав чи щось змінилося на сайті не важко. можна, наприклад, перевіряти чи не додалися нові посилання на їхні ж внутрішні сторінки, але це якщо просто сповіщення.

   а ось, щоб воно по рсс віддавало ще й новини, то це вже важче, так я під кожен конкретний сайт парсер писати не вихід, хоча тут можна і думати про якийсь дикий аналізатор 🙂

   •  Так точно. Для початку скрипт, який з певною періодичністю заходит на сайт і якщо щось нове з’явилось, звістка про це додається у рсс

    Я знаю, що можна аналізувати певні клапти коду, скажімо обгортку, в якій містяться новини. Мені здається що рішення є і то дуже просте.

    • просто якщо знати, який дів, то проблем нема.

     тут можна хіба дивитися між яким дівом найбільше тексту – з високою імовірністю це новина)

  • братюні, все вже давно існує: feed43.com

   • Ман, реальноващє ман! 🙂

 • Smisha

  некомфортно, коли на сайті нема кнопочки +1. G+ вже давненько з’явився і потрібно поважати його користувачів!! ))

  • надіюся ви натиснули +1 🙂

 • Бля, болюча тема з RSS і системою коментування.
  Ще особливо бісить, коли віддають RSS але текст відображається неповністю. Звісно, можна прокатити через певні сервіси, але це не менш бісить)

  • ага, оце жидівство в рсс дуже бісить. всі женуться за тим, щоб люди заходили все ж таки на сайт, а не читали собі зручно якусь статтю

   • Www

    Ну так логично все.. в РСС вы не кликните на рекламу, и на рекламные баннера..  почему столько возмущения? Ведь и редактору и копирайтеру нужно платить за работу.

    А парсить инфу и ретранслировать ее – воровство..

    • це ніяк не покращує відношення до сайту. видалив уже всі рсс із таким підходом, крім хабрахабру.

     зараз читаю переважно із телефону РСС, тому дуже незручно потім ще переходити на сайт.