Сайти, на яких мені некомфортно

мертві сайти

Про «дизайни» сайтів після яких я хочу виколоти собі очі я сьогодні говорити не буду. Існує суто два технічних(?) пункти без виконання яких для мене, та й думаю не лише для мене, сайти стають просто мертвими і я більше не вертаюся до них, виключенням є лише один сайт на який я заходжу час від часу із надією, що щось змінилося, адже я їм навіть намагався писати, як на мене, очевидні речі.

1.RSS. Всі більш-менш популярні CMS мають в собі влаштований RSS, будь-який поважаючий самопис теж віддає свої новини у такому зручному форматі, так чому деякі новинні сайти дозволяють собі опустити цю деталь? Як я їх маю читати? Чи вони думають, що на стільки важливі, щоб я заходив на них кожен день чи хоча б кожен тиждень? Відповідь однозначна – ні! Звичайно, що багато людей і не знають про RSS і їм все рівно чи є він чи ні. Робіть хоча б RSS для того, щоб вам легше було додавати новини в той же твіттер чи фейсбук чи може і їх ви будете ігнорувати?

2.Людська система коментування(!!!). Минуле вже часи, коли люди на кожному сайті вводили свої ім’я та емейл і підписувалися на коментарі через поштову скриньку, якщо, звісно, така можливість була. Мені дуже імпонує система коментування disqus, але тут уже потрібно виходити із цільової авдиторії сайту, тому прийнятними будуть системи коментування від соцмереж – Вконтакті чи Фейсбука. Люди хочуть. щоб коли вони зайшли на сайт, то одразу й могли коментувати або ж, щоб авторизація проводилися в декілька кліків і більше не повторювалася.

А без чого вам некомфортно на сайтах?

Як і хороший сайт не можливий без вище перерахованих особливостей, так і хороший будинок неможливий без монтаж плоской кровли із черепиці. Також придивіться і до мягкая кровля, яка може вас повністю задовольнити.

Share