Jane Air і ТОЛ – діти проти батьків

ТОЛ - Вася Прозоров

Цими вихідними в Києві проходив концерт двох відомих гуртів – ТОЛ(Україна) та Jane Air(Росія), відповідно в цих двох країнах вони і є досить таки відомі. Публіка була різношерста і я ще не пам’ятаю. щоб в Бінго було стільки дітей, але ж приїхали Jane Air і ще до концерту було ясно, що буде купа обдовбаних підлітків, емо та малолітніх курвів, яким на наступний день потрібно було іти в школу. Саме тому, як жартували прихильники ТОЛа, Jane Air і виступав першими.

jane_air

Я не приховую, що і сам слухаю Jane Air, але тепер іти на їхні концерти зовсім не випадає бажання. Якщо в записі ще все норм, то на концерті пісні, які мені подобаються звучали набагато паскудніше, якщо не рахувати «Париж». Ще дуже смішно було, коли вокаліст говорив «сьогодні ми граємо лише хардкор і рейв». Дуже дивно, коли люди записують уже не перший альбом, але й поняття не мають, що від хардкорку їхня музика така далека, як я від сонця.

Програма тривала півтори години і за цей час відбувався недолугий слем, неодноразове намагання декількох людей організувати сьоркл-піт та просто нереальна кількість диму і вищезгаданих індивідуумів, які билися в конвульсіях від щастя та алкоголю чи ще якихось речовин.

tol2

Далі вийшли батьки української важкої музики і показали, як треба віддаватися на живих концертах виступу. Це вже не перший концерт ТОЛу на якому я побував, але таке враження, що Вася та й загалом гурт стає все злішим і злішим. Не дивно чому в одному із інтерв’ю Прозоров зауважив, що на «емоційний відходняк» та поновлення енергії їм потрібно тиждень.

Приємним сюрпризом стала нова україномовна пісня «Війна», яку ТОЛ виконує із вокалістом гурта Злам.

Неприємним сюрпризом було те, що ТОЛ відіграв лише одну годину через зірваний голос вокаліста.

Через фанів Jane Air слемитися (про мош я мовчу) було дуже важко, бо п’яні в слемі це дико, бо дихати через куриво нема чим, бо валяється всяке під ногами… Давно пора на таких концертах робити зону для куріння чи то зону для дічайшого відриву вільного від куріння. Про фейскотроль чи то вікові обмеження я мовчу, але на барі дітям точно не повинні наливати!

Незважаючи на мінуси я отримав масу задоволення і, звичайно, піду на будь-який наступний концерт ТОЛу!

Фото від @tdyoma

Share
 • Анонім

  Через чур субьективный отчет, я был на концерте тоже. Не знаю, где ты стоял в зале, но возле звукача джейн эйр было слышно нормально (хотя, действительно, ТОЛ звучали лучше). По поводу пьяных обдолбышей, то их было и со стороны поклонников ТОЛа и  со стороны Джнр, так что не перегибай 🙂

  А вообще хороший концерт получился. От джнр дико тащусь, они в десятки тысяч раз растут с каждым новым альбомом, ТОЛ отдавался, но музыка явно не моя.

  • насправді він і не претендує на об’єктивність)

   я був не раз на концертах ТОЛа і в Бінго і не в Бінго, тому саме з цього бралися судження про Jane Air. І п’яних фанів останніх явно більше)

   Ну в записі вони норм,  дійсно – альбоми все краще і краще, але як вони тобі наживо?

   • Анонім

    цього разу на 4-, звук був на них дійсно не дуже. минулого року був на них, на 5+ все було)

    • та звук щось що на тій групі, що на тій спочатку був ну дуже паскудним – далі виправляли по ходу гри. Таке враження, що не чекалися)

     бо я від Jane Air просто більше чекав. Розчарували трохи мене.