Благодійність

logo-slogan-final

Думаю, що усі ми повсякденно зустрічаємося із таким поняттям як благодійність і, звичайно ж ніхто не хоче опинитися по іншу сторону барикад та просити допомоги, але не всі з нас біжать комусь допомагати. Уже колись писав про грошову допомогу людям в деяких ситуаціях, але зараз про зовсім інше.

Мова іде про людей, які просять у когось допомогу не від своєї забаганки чи через те, що вони ліниві та не хочуть заробляти на їжу, а про людей, яким просто не пощастило і вони захворіли на якусь важку хворобу, яка може спіткати будь-кого у будь-який момент, адже наче здорові на перший погляд люди просто злягають у певний момент.

Діти, студенти, дорослі люди – нікого не оминають хвороби на лікування яких треба сотні тисяч гривень. Саме так піклується про наше здоров’я держава.

Випийте хоч інколи на декілька пив менше, ніж завжди. Віддайте гроші за декілька постових чи обмежте себе у чомусь хоч інколи, що аж ніяк не є критичним для вас та допоможіть комусь. Допоможіть комусь та зробіть приємно собі, бо різне може статися у цьому житті.

Не знаєте кому допомогти? – Допомога дітям від Тараса Амброза чи Володимиру Росенку чи ось цьому тернопільському хлопчині

Увага!

Семеро людей, які перекажуть гроші будь-кому із цього списку отримають постовий від мене на будь-який їхній ресурс. Буду вірити на слово та не зважатиму на суму – її можете і не вказувати.

Не хворійте та не забувайте про інших!

Купуйте лише хорошу детская одежда интернет-магазин в Україні. Ваші діти заслуговують зручний та якісний одяг, який допоможе їм зручно пізнавати цей світ.

Share