Андерсон – Памелі далеко до них :)

anderson3

4 лютого мені пощастило потрапити на великий концерт одного із найкращих українських гуртів – Андерсон. Дійство було безоплатним і проходило в пабі із зовсім нетиповою назвою, як для паба, Underground Music Hall. Місце насправді трішки не для таких концертів, бо під Андерсон хочеться рухатися та хоча б трішки послемитися, що нам і вдалося зробити на одній із пісень, а приміщення не надто до цього пристосоване :).

intelekt

В Україні затримувати концерти – це традиція, але тут прийшлося аж годину попивати пиво чекаю на розігрів від гурта Intellect, який є проектом вокаліста Квадраджесіми та який нам не дуже сподобався, але це лише перші їхні кроки – можливо в подальшому він нас чимось і здивує.

Далі вийшли винуватці і розірвали усіх досить довгою програмою, що складалася із більшості пісень уже виданих двох альбомів (СловоЗброя та Життя), а також відіграли і нові хороші пісні. Єдине із пропущеного, що я помітив – це одна із улюблених моїх пісень СловоЗброя.

anderson

Чим далі в ліс – тим більше дров. Чим довше я слухаю Андерсон – тим більшим їхнім Євангелістом я стаю. Унікальна в своєму роді група, як то «личить» українським меломанам намагалися знайти щось схоже із зарубіжними виконавцями(це ж дуже модно?), але так і ні до чого не дійшли. Специфічний вокал робить своє діло.

Усім наполегливо раджу їх послухати!

Заходимо на офіційний сайт Андерсонів і легально завантажуємо музику!

фото від @tdyoma

Будуй відмінні деревянные дома за містом, щоб сусіди не заважали слухати Андерсон. Будування принесе тобі задоволення та чисто-екологічний будинок.

Share