Новий Рік в найбільшому селі України.

Космач Панорама

Насправді я засвяткувався і тільки зараз дійшли руки до блогу, хоча уже завтра я знову буду в неспокійному стані під назвою «давай-давай», але про це уже після неділі.

Вибір пав на найбільше село в Україні із площею на 10 000 км² більшою за Тернопіль – Космач, що знаходиться в Івано-Франківській області. Єдиний мінус в довгому добиранні, адже спочатку треба доїхати в Коломию, а потім уже десь 2,5 години товктися в маршрутці, яка можливо старша за наших бабусь, де діють дикі правила, відомі лише місцевим жителям 😉

Зібралася у нас виключно фестивальна компанія, що дуже радувало, адже останній раз із ними всіма разом я бачився ще літом.

фестивальники

Усі зібралися 31 числа коли уже починало темніти, тому ми просто скупилися, а магазинів із різною ціновою політикою в Космачі вистачає, навіть є цілодобова заправка в центрі села.

Саме підготування можете подивитися на тайм-лепс відео:

Як бачите, то хлопці готуюся, а дівчата відпочивають 😀 Ну і звичайно в НР ми пішли із новою грою:

дика гра

Її також грали і інші мої друзі на своїх НР і тому із досвіду вам одна порада – грайте ну дуже-дуже маленькими дозами 😉

Зустрічали ми, як і всі нормальні люди 2102 рік із маренго. Ось так:

непогано)))

А далі були просто веселощі і обіцянки стати в 6 ранку, щоб піти в гори. Звичайно, що на наступний день ми пішли в гори десь в 12-00. Краєвиди просто неймовірні і це вартує того, щоб 8 годин товктися в диких маршрутках.

1 січня ми грали уже психологічну гру – Мафію. Я був по суті єдиним досвідченим гравцем, тому взявся бути ведучим. Люди дуже втягнулися і декілька годин пролетіли непомітно та весело. Таймлепс із гри теж пропонується ваші увазі (грати починаємо із 15 сек):

Так я ще Новий Рік не зустрічав і усе, що творилося в Космачі мені запам’ятається на довго!

П.С. усе, що не ввійшло в звіт розповідаю людям особисто, перевіряючи перед тим на наявність диктофонів, ок? 🙂

Ще один звіт читайте та ще більше фото в Дьоми на блозі.

Якщо ви ще не були у Львові, то в Новому Році ви просто змушені його відвідати та із допомогою екскурсії по львову насолодитися місцями, які знають усі, крім вас.

Share